Khamis, 28 Mei 2020 [ 1:04:28 PM ]
A- A A+

Default ThemeGreen ThemeRed ThemeYellow Theme

Jabatan Undang-Undang dan Pendakwaan

jprk-fadzilah

Fadzilah binti Abd Rashid
Pengarah

Tingkat 20 & 22, Menara DBKL 1,
Jalan Raja Laut, 50350 Kuala Lumpur.

Tel: 03-2617 9245  Faks: 03-2691 8185  E-Mel: jup[at]dbkl[dot]gov[dot]my

 

UNIT - UNIT DI JABATAN UNDANG-UNDANG DAN PENDAKWAAN
 
Ξ UNIT PENTADBIRAN 
 Tel: 03-2617 9238
 
Ξ UNIT GUBALAN
Tel: 03-2617 9254 
 
Ξ UNIT KONTRAK
Tel: 03-2617 9236 
 
Ξ UNIT PENSWASTAAN
Tel: 03-2617 9236 
 
Ξ UNIT PENDAKWAAN
Tel: 03-2617 9235/9246/9257/9301/9317 
 
Ξ UNIT GUAMAN SIVIL
Tel: 03-2617 9304 
 
Ξ MAHKAMAH MAJISTRET (DB) KUALA LUMPUR
Tel: 03-2028 2887/2889 
 
 
Nama Jawatan Telefon E-mel[at]dbkl.gov.my
Fadzilah binti Abd Rashid Pengarah 03-2617 9243 fadzilah
Nur Shazwani binti Zaaba Setiausaha Pejabat 03-2617 9243 nurshazwani
Nasrul Zaki bin Mohd Yunus Timbalan Pengarah Kanan 03-2617 9240 nasrulzaki
Izmah Nor binti Hj. Mohd Idris Timbalan Pengarah 03-2617 9305 izmah
Mimi Aryani binti Mustapha Timbalan Pengarah 03-2617 9255 mimiaryani
Mohd Arief bin Kamarudin Pegawai Undang-Undang 03-2617 9302 arief
Norsiah binti Jamil Pegawai Undang-Undang 03-2617 9300 norsiah
Siti Nurul Ulum binti Bel Mastal @ Masta Pegawai Undang-Undang 03-2617 9242 sitinurul
Ainan Masni binti Abdullah Sani Pegawai Undang-Undang 03-2617 9250 ainanmasni
Siti Aisyah binti Zainal Abidin Pegawai Undang-Undang 03-2617 9249 aisyah
Nur Athirah bt. Mohd Azahar Pegawai Undang-Undang 03-2617 9303 nurathirah
Muhamad Amirul bin Khiruddin Pegawai Undang-Undang 03-2617 9256 muhamadamirul
Ani binti Awang Penolong Pegawai Undang-Undang 03-2617 9239 aniawang
Mohd Irwan bin Mat Penolong Pegawai Undang-Undang 03-2617 9318 mohdirwan
Nor Rulfazilah binti Ishak Penolong Pegawai Undang-Undang 03-2617 9319 norrulfazilah
Norazua binti Mohd Amin Penolong Pegawai Undang-Undang 03-2617 9259 norazua
Yusof bin Said Penolong Pegawai Undang-Undang 03-2028 2894 yusofsaid
Azzatul Akmal binti Ahmad Fuad Penolong Pegawai Undang-Undang 03-2617 9253 azzatul
Hafizan Bin Yahaya Rashdi Penolong Pegawai Undang-Undang 03-2617 9247 hafizan
Murni Fairuz binti Yahya Penolong Pegawai Undang-Undang 03-2617 9322 murnifairuz