Rabu, 21 Ogos 2019 [ 9:51:35 AM ]
A- A A+

Default ThemeGreen ThemeRed ThemeYellow Theme

Jabatan Penguatkuasaan

 

 

Jalan Tun Razak, 50400 Kuala Lumpur.

 

Tel: 03-4026 7200  Faks: 03-4021 8260  E-Mel:jpk[at]dbkl[dot]gov[dot]my

 

No Talian Am Jabatan:

Bilik Radio (24 Jam) : 03 4026 7222
Bilik Gerakan Bencana Alam DBKL : 03 4024 4424 
Hotline : 1800 88 3255
Depoh Simpanan Kenderaan Di Tunda
: 03 4041 7705
Bahagian Kompaun : 03 4026 7348/ 7349/ 7230
Kaunter Khidmat Pelanggan : 03 4026 7348/ 7349

 

Singkatan:

PPj (K) : Penolong Pesuruhjaya Kanan   PPj : Penolong Pesuruhjaya
Ps (K) : Penguasa Kanan   Ps 
: Penguasa
TPs (K) : Timbalan Penguasa Kanan   TPs : Timbalan Penguasa
KIP : Ketua Inspektor Penguatkuasa   KIK : Ketua Inspektor Keselamatan
Insp : Inspektor Penguatkuasa        
Nama Jawatan Telefon E-mel[at]dbkl.gov.my
- Pengarah 03-4026 7201
Nor Azlina binti Nor Maini Setiausaha Pejabat N32 03-4026 7211 jpk
PPj (K) Osman bin Haji Ismail Pegawai Penguatkuasa KP54 03-4026 7203 osman
Nurfazlida binti Elias Setiausaha Pejabat N29 03-4026 7303
PPj Muhamad Irwan bin Abdullah Pegawai Penguatkuasa KP52 03-4026 7335 muhamadirwan
PPj Mohd Zulhainan bin Mohd Isa Pegawai Penguatkuasa KP52 03-4026 7206 zulhainan
PPj Nasaruddin bin Daharun Pegawai Penguatkuasa KP52 03-4026 7273 nasaruddin
Rosli bin Nordin Pegawai Perancang Bandar dan Desa J52 03-4026 7318 rosli
Hj. Ahmad Tarmizi bin Hj. Baharom Pegawai Tadbir N48 03-4026 7301 tarmizi
Mohd Fairuz Izwan bin Abdullah Pegawai Tadbir N48 03-4026 7273 fairuzizwan
Hasnah binti Hamzah Pegawai Tadbir N48 03-4026 7202 hasnah
Nur Azira binti Azri Setiausaha Pejabat N19 03-4026 7219
Ps (K) Mohd Hariyadi bin Mohd Nor Pegawai Penguatkuasa KP44 03-4026 7308 hariyadi
Zubir bin Mohd Salleh Jurutera Kanan J44 03-4026 7312 zubir
Ps (K) Mohd Hisham bin Hj. Izhar Pegawai Penguatkuasa KP44 03-4026 7209 mohdhisham
Mohd Adli bin Amir Pegawai Perancang Bandar dan Desa J44 03-4026 7275 mohdadli
Ps (K) Noor Syaffieka binti Mohd Sharif Pegawai Penguatkuasa KP44 03-4026 7342 noorsyaffieka
Afiq Asyraf bin Jamaludin Pegawai Tadbir N44 03-4026 7273 afiqasyraf
Mohd Asri bin Abdul Ghaffar Pegawai Undang-Undang L44 03-4026 7220 mohdasri
Muhammad Hasif bin Hussin Pegawai Tadbir N44 03-4026 7205 muhammadhasif