Rabu, 21 Ogos 2019 [ 9:44:24 AM ]
A- A A+

Default ThemeGreen ThemeRed ThemeYellow Theme

Jabatan Kejuruteraan Mekanikal dan Elektrikal

jkme-abd rauf

Ir. Hj. Abdul Rauf bin Abd Rahim
Pengarah


Tingkat 11, Menara DBKL 3
Jalan Raja Abdullah 50300 Kuala Lumpur

Tel: 03-2617 6200  Faks: 03-2604 0720  E-Mel: jkme[at]dbkl[dot]gov[dot]my

Nama Jawatan Telefon E-mel[at]dbkl.gov.my
Ir. Hj. Abdul Rauf bin Abd Rahim Pengarah 03-2617 6201 abdulrauf
Saiful Bahri bin Ismail Timbalan Pengarah (Elektrikal) 03-2028 2380 saifulbahri
Ir. Hj. Zulkifli bin Nordin Timbalan Pengarah (Mekanikal) 03-2617 6186 zulkiflinordin
Mohamad Riduan bin Abdullah Timbalan Pengarah (Mekanikal) 03-9206 0285 riduan
Norayati binti Hashim Timbalan Pengarah (Mekanikal) 012-241 0738 norayati
Hasmawati binti Ismail Setiausaha Pejabat 03-2617 6202 hasmawati
Mohd Azmil bin Ab. Hamid Timbalan Pengarah (Mekanikal) 03-9206 0231 mohdazmil
Zainus bin Shamsudin Timbalan Pengarah (Elektrikal) 03-2617 6180 zainus
Abdul Rahman bin Ujang Timbalan Pengarah (Elektrikal) 03-2028 2381 abdraman
Hanafiah bin Mohd Ali Jurutera (Mekanikal) Kanan 03-2617 6187 hanafiah
Wan Nurazlin binti Wan Mustaffa Jurutera (Elektrikal) Kanan 03-2028 2378 wannurazlin
Mohd. Syazwan bin Ramin Jurutera (Mekanikal) 019-743 7009 mohdsyazwan
Muhammad Azmi bin Saari Timbalan Pengarah Kanan (Mekanikal) 03-2617 6204 muhammadazmi
Mohd Mubashsyir bin Zulkifli Martin Jurutera (Mekanikal) 019-218 2320 mohdmubashsyir
Mohammad Aiman bin Ariffin Jurutera (Mekanikal) 03-9206 0236 mohammadaiman
Muhammad Alif bin Muhammad Noor Jurutera (Mekanikal) 03-9206 0236 muhammadalif
Muhammad Irzan Iswatt bin Zaini Jurutera (Mekanikal) 03-9206 0269 irzaniswatt
Mohd Rol Imran bin Abdul Kadir @ Mahmud Jurutera (Mekanikal) 03-2617 6198 rolimran
Mohd Redza bin Abdul Razak Jurutera (Mekanikal) 03-9206 0280 mohdredza
Mohd Zulhanafi bin Zulkefli Jurutera (Mekanikal) 03-9206 0265 zulhanafi