Ahad, 15 Disember 2019 [ 4:41:59 AM ]
A- A A+

Default ThemeGreen ThemeRed ThemeYellow Theme

Jabatan Kewangan

mohamad kewangan
Mohamad bin Hamim
Pengarah

Tingkat 24 , Menara DBKL 1,
Jalan Raja Laut, 50350 Kuala Lumpur.

Tel: 03-2617 9000   Faks: 03-2691 8851   E-Mel: jkew[at]dbkl[dot]gov[dot]my

 

UNIT - UNIT DI JABATAN KEWANGAN

Ξ UNIT PERANCANGAN KEWANGAN - TINGKAT 14

Tel: 03-2617 8172
Faks: 03-2698 8317

Ξ UNIT EMOLUMEN - TINGKAT 1

Tel: 03-2617 9967
Faks: 03-2691 1093

Ξ UNIT MAKLUMAT KEWANGAN BERKOMPUTER - TINGKAT 1
Tel: 03-2617 9889
Faks: 03-2691 6672

Ξ UNIT PERAKAUNAN - TINGKAT 1
Tel: 03-2617 9882
Faks: 03-2691 6672

Ξ UNIT BAYARAN - TINGKAT 1
Tel: 03-2617 9976
Faks: 03-2691 5470

Ξ UNIT PAYMASTER - TINGKAT BAWAH
Tel: 03-2617 9942

Ξ UNIT PENGURUSAN HASILCUKAI & KAUNTER TERIMAAN - TINGKAT BAWAH
Tel: 03-2617 9948
Faks: 03-2698 3415
Nama Jawatan Telefon E-mel[at]dbkl.gov.my
Mohamad bin Hamim Bendahari Bandaraya 03-2617 9171 mohamadhamim
Rosnaini binti Mohd Yusof Setiausaha Pejabat (N29) 03-2617 9181 rosnaini
Hadiah binti Ahmad Setiausaha Pejabat (N30) 03-2617 9184 hadiah
Umi Kalthom binti Ahmad Setiausaha Pejabat (N30) 03--2617 8002 umikalthom
Zainab binti Hamzah Timbalan Bendahari Kanan (W54) 03-2617 9521 zainabh
Nor Azlina binti Mohd Saad Timbalan Bendahari Kanan (W54) 03-2617 8001 norazlina
Razlan bin Abdul Razak Timbalan Bendahari (W52) 03-2617 9172 razlan
Noorazita binti Ilham Timbalan Bendahari (W52) 03-2617 9898 noorazita
Mohamad Azizulrahman bin Abdul Zaman Ketua Akauntan (W48) 03-2617 9531 azizulrahman
Zaliman bin Omar Ketua Akauntan (W48) 03-2028 2480 zaliman
Maziaton binti Alimon Ketua Akauntan (W48) 03-2617 9974 maziaton
Shahnas binti Mohammad Yasin Akauntan Kanan (W44) 03-2617 9505 shahnas
Nur Jafriza binti Jaafar Akauntan Kanan (W44) 03-2617 9895 nurjafriza
Faisal bin Abu Hassan Akauntan Kanan (W44) 03-2028 2478 faisal
Nor Hafizah binti Mohd Ghazali Akauntan Kanan (W44) 03-2617 9502 norhafizah
Zaisatul Khairyzal bin Salleh Akauntan Kanan (W44) 03-2617 2479 zaisatul
Muhamad Iri Azwan bin Alang Ibrahim Akauntan Kanan (W44) 03-2617 9887 iriazwan
Muhammad Bilal bin Daud Akauntan (W41) 03-2617 9893 muhammadbilal
Rosman bin Rosli Akauntan (W41) 03-2617 9506 rosmanrosli
Nur Amirah binti Rosli Akauntan (W41) 03-2617 9896 nuramirah