Ahad, 15 Disember 2019 [ 4:34:00 AM ]
A- A A+

Default ThemeGreen ThemeRed ThemeYellow Theme

Jabatan Pelesenan dan Pembangunan Penjaja

jabarilah jplr
Jabarilah binti Ja'afar
Pengarah

Tingkat 4-5 & 9, Menara DBKL 2,
Jalan Raja Laut, 50350 Kuala Lumpur.

Tel: 03-2028 2601  Faks: 03-2694 7758 / 03-2692 3028  E-Mel: jppp[at]dbkl[dot]gov[dot]my

 

Unit Premis

Tel: 03-2028 2527 / 2528 / 2529 / 2531

 

Unit Penjaja

Tel: 03-2028 2537 / 2538 / 2541

 

Unit Iklan & Eksais

Tel: 03-2028 2530 / 2532 / 2533 / 2534 / 2542

 

Unit Hiburan & Lesen Pelbagai

Tel: 03-2028 2525 / 2526

Nama Jawatan Telefon E-mel[at]dbkl.gov.my
Jabarilah binti Ja'afar Pengarah 03-2028 2601 jabarilah
Rashidah binti Md. Yusoff Setiausaha Pejabat 03-2028 2601 jppp
Khairul Anuar bin Mhd Juri Timbalan Pengarah 1 03-2028 2212 khairulanuar
Nur Ariffa Azrin binti Ariffin Setiausaha Pejabat 03-2028 2205 nurariffaazrin
Mohd Muzammer bin Jamaluddin Timbalan Pengarah 2 03-2028 2520 muzammer
Cik Siti Hajar Azureen binti zainudin Setiausaha Pejabat 03-2028 2521
Abdul Aziz bin Abdul Rahman Ketua Penolong Pengarah Kanan 03-2028 2200 azizrahman
Suriyani binti Zakaria Ketua Penolong Pengarah 03-2028 2523 suriyani
Md. Khairul Rizal bin Che Juhari Ketua Penolong Pengarah 03-2028 2202 khairulrizal
Hajara binti Abdul Rahu Penolong Pengarah Kanan 03-2028 2614 hajara
Zabitah binti Saidin Penolong Pengarah Kanan 03-2028 2522 zabitah
Irwan Shafari bin Wahab Penolong Pengarah Kanan 03-2028 2223 irwan
Mohd Suhaimi bin Shariff Penolong Pengarah Kanan 03-2028 2221 mohdsuhaimi
Mohd Azrul Rizal bin Md Jusop Penolong Pengarah Kanan 03-2028 2222 azrulrizal
Siti Hafiizah binti Othman Akauntan Kanan 03-2028 2615 sitihafiizah
Nurmariam Aisyah binti Hashim Penolong Pengarah 03-2028 2524 nurmariamaisyah
Mohd Rashid bin Jamaluddin Penolong Pengarah 03-2028 2536 mohdrashid
Mohamad Rafizee bin Mokhtar Penolong Pengarah 03-2028 2602 rafizee
Normala binti Mistar Pegawai Teknologi Maklumat 03-2028 2620 normala
Rozielawatie binti Rahmat Penolong Pegawai Tadbir 03-2028 2227 rozielawatie