Sabtu, 11 Julai 2020 [ 7:37:01 PM ]
A- A A+

Default ThemeGreen ThemeRed ThemeYellow Theme

Jabatan Pengurusan Sumber Manusia

jpsm-ismadi
Ismadi bin Sakirin
Pengarah

Tingkat 23, Menara DBKL 1,
Jalan Raja Laut, 50350 Kuala Lumpur.

Tel: 03-2617 9202  Faks: 03-2691 8360  E-Mel: jpsm[at]dbkl[dot]gov[dot]my

Nama Jawatan Telefon E-mel[at]dbkl.gov.my
Ismadi bin Sakirin Pengarah 03-2617 9202 ismadi
Isfanurwani binti Salam Setiausaha Pejabat 03-2617 9208 jpsm
Abd. Aziz bin Abd. Rahman Timbalan Pengarah Kanan 03-2617 9297 azizrahman
Aennizannoor Binti Karnain Pembantu Setiausaha Pejabat 03- 2617 9297
Suzalina binti Mohamad Shuhaimi Timbalan Pengarah 03- 2617 9601 suzalina
Hanizah Binti Ahlan Ketua Penolong Pengarah 03-2617 9215 hanizah
Asyqoh binti Yusof Ketua Penolong Pengarah 03- 2617 9600 asyqoh
Mohd Attamimi Bin Farouk@Maarof Ketua Penolong Pengarah 03- 2617 9603 attamimi
Ahmad Fairuz bin Ahmad Bustamam Ketua Penolong Pengarah 03- 2617 9188 ahmadfairuz
Nur Diana binti Md. Ghazali Ketua Penolong Pengarah 03-2617 9273 nurdiana
Norhida Binti Ahmad Sanusi Ketua Penolong Pengarah 03-2617 9216 norhida
Ahmad Fuad bin Maruzuki Penolong Pengarah Kanan 03-2617 9288 fuadmaruzuki
Muhammad Shukri bin Sefian Penolong Pengarah Kanan 03-2617 9617 muhammadshukri
Ps (K) Md Herman bin Talib Pegawai Penguatkuasa KP44 03-9195 5465 mdherman
Diyana binti Mohd Zaid Penolong Pengarah 03- 2617 9285 diyanazaid
Siti Dermila binti Ariffin Penolong Pengarah 03- 2617 9214 sitidermila
Nurul Hidayah binti Mohd Mokhtar Penolong Pengarah 03-2617 9189 nurulhidayah
Norazlina binti Ghari Penolong Pengarah 03 2617 9272 norazlinaghari
Nurasyikin binti Samsudin Pen. Peg. Tadbir Tertinggi 03-2617 9274 nurasyikin
Noor Azizah binti Kamaruzzaman Pen. Peg. Teknologi Maklumat Kanan 03- 2617 9281 noorazizah