Sabtu, 4 April 2020 [ 5:32:01 PM ]
A- A A+

Default ThemeGreen ThemeRed ThemeYellow Theme

Jabatan Pelaksanaan Projek dan Penyelenggaraan Bangunan


jpppb-norzaini 

Norzaini binti Noordin
Pengarah

Tingkat 17, 21-25 & 27, Menara DBKL 3, Bandar Wawasan,
Jalan Raja Abdullah, 50300 Kuala Lumpur.

Tel: 03-2617 6502 / 6503 / 6505   Faks: 03-2698 3854  E-Mel: jpppa[at]dbkl[dot]gov[dot]my

Nama Jawatan Telefon E-mel[at]dbkl.gov.my
Mohd Shahrul Faisal bin Ismail Penolong Pengarah Kanan (Arkitek) J48 03-2617 6525 shahrulfaisal
Azahar bin Mansor Penolong Pengarah Kanan (Arkitek) J44 03-2617 6529 azaharmansor
Emilea Norzarina binti Tajodin Penolong Pengarah Kanan (Arkitek) J44 03-2617 6596 emilea
Irfan bin Abdul Wahid Penolong Pengarah Kanan (Arkitek) J44 03-2617 6598 irfan
Natasha Azim binti Hussin Penolong Pengarah Kanan (Arkitek) J44 03-2617 6606 natasha
Ahmed Azman bin Nordin Penolong Pengarah Kanan (Jurutera (A)) J44 03-2617 6477 ahmedazman
Mohd. Noor Asham bin Suradi Penolong Pengarah Kanan (Jurutera (A)) J48 03-2617 6478 noorasham
Mohd Faizal bin Mohd Yusof Penolong Pengarah Kanan (Jurutera (M)) J44 03-2617 6329 faizalyusof
Norlidah binti Mohd Sani Penolong Pengarah Kanan (Jurutera (E)) J44 03-2617 6331 norlidah
Mohd. Faiz bin A. Samad Penolong Pengarah Kanan (Jurutera (E)) J44 03-2617 6338 mohdfaiz
Fauziah binti Mohamad Ghazali Penolong Pengarah Kanan (Jurutera (E)) J44 03-2617 6482 fauziahghazali
Ainul Farida binti Ariffin Penolong Pengarah (Arkitek) J41 03-2617 6446 ainulfarida
Sireesak Koammapat a/l Samruai Penolong Pengarah (Arkitek) J41 03- 2617 6453 sireesak
Haji Mohd. Nur Ihsan bin Ishak Penolong Pengarah (Arkitek) J41 03-2617 6455 nurihsan
Norliza Dasima binti Mohamed Nazri Penolong Pengarah (Arkitek) J41 03-2617 6519 norlizadasima
Mohd. Noor Ikhsan bin Saleh Penolong Pengarah (Arkitek) J41 03-2617 6520 noorikhsan
Elyas bin Mohd. Jarami Penolong Pengarah (Arkitek) J41 03-2617 6521 elyas
Sitie Zuraidah binti Mohd Sidek Penolong Pengarah (Arkitek) J41 03-2617 6524 sitiezuraidah
Noor Farahin binti Zamri Penolong Pengarah (Arkitek) J41 03-2617 6527 noorfarahin
Mohd. Azhar bin Harun Penolong Pengarah (Arkitek) J41 03-2617 6538 azharharun