Selasa, 17 September 2019 [ 11:28:40 AM ]
A- A A+

Default ThemeGreen ThemeRed ThemeYellow Theme

Jabatan Pelaksanaan Projek dan Penyelenggaraan Bangunan

jipppb-amran 

Amran bin Abdullah
Pengarah

Tingkat 17, 21-25 & 27, Menara DBKL 3, Bandar Wawasan,
Jalan Raja Abdullah, 50300 Kuala Lumpur.

Tel: 03-2617 6502 / 6503 / 6505   Faks: 03-2698 3854  E-Mel: jpppa[at]dbkl[dot]gov[dot]my

Nama Jawatan Telefon E-mel[at]dbkl.gov.my
Noor Farahin binti Zamri Penolong Pengarah (Arkitek) J41 03-2617 6527 noorfarahin
Mohd. Azhar bin Harun Penolong Pengarah (Arkitek) J41 03-2617 6538 azharharun
Afifah binti Mohd Adam Penolong Pengarah (Arkitek) J41 03-2617 6592 afifah
Jaizah binti Jaafar Penolong Pengarah (Arkitek) J41 03-2617 6594 jaizah
Siti Noorulhuda binti Rosli Penolong Pengarah (Arkitek) J41 03-2617 6597 sitinoorulhuda
Asma' binti Zulkifli Penolong Pengarah (Arkitek) J41 03-2617 6599 asma
Nabilah Nurul Syakinah binti Othman Penolong Pengarah (Arkitek) J41 03-2617 6604 nabilah
Aina Salwani binti Mohd Rashdi Penolong Pengarah (Arkitek) J41 03-2617 6610 ainasalwani
Nor Aziza binti Osman Penolong Pengarah (Jurutera (A)) J41 03-2617 6476 noraziza
Anis Syahira binti Che Azhar Penolong Pengarah (Jurutera (A)) J41 03-2617 6481 anissyahira
Fuzai Syaffiq bin Mohamad Fuad Penolong Pengarah (Jurutera (A)) J41 03-2617 6480 fuzaisyaffiq
Arnida binti Muhamad Taib Penolong Pengarah (Jurutera (A)) J41 03-2617 6485 arnida
Azhar bin Abd. Samad Penolong Pengarah (Jurutera (A)) J41 03-2617 6541 azharsamad
Farid Kamil bin Abd Rased Penolong Pengarah (Jurutera (A)) J41 03-2617 6542 farid
Nur Izyan binti Aziz Penolong Pengarah (Jurutera (A)) J41 03-2617 6549 nurizyan
Ahmad Azrol bin Badiozaman Penolong Pengarah (Jurutera (A)) J41 03-2617 8050 ahmadazrol
Mohamad Raimi bin Basoriy Penolong Pengarah (Jurutera (M)) J41 03-2617 6336 mohamadraimi
Muhammad Hafiz bin Ismail Penolong Pengarah (Jurutera (M)) J41 03-2617 8049 hafizismail
Mohd Shazni bin Saringat Penolong Pengarah (Jurutera (E)) J41 03-2617 8048 mohdshazni
Azman bin Aziz Penolong Pegawai Tadbir N36 03-2617 6502 azmanaziz