Ahad, 25 Ogos 2019 [ 10:08:06 AM ]
A- A A+

Default ThemeGreen ThemeRed ThemeYellow Theme

Jabatan Penilaian dan Pengurusan Harta

jpph-cheazhar
Che Azhar bin Che Abdullah
Pengarah

Tingkat 5, Menara TH Perdana,
1001, Jalan Sultan Ismail, 50350 Kuala Lumpur.

Tel: 03-2617 1000  Faks: 03-2693 7119  E-Mel: jpph[at]dbkl[dot]gov[dot]my

Nama Jawatan Telefon E-mel[at]dbkl.gov.my
Che Azhar bin Che Abdullah Pengarah 03-2617 1001 cheazhar
Isfanurwani binti Salam Setiausaha Pejabat 03-2617 1057 jpph
Sr. Soliha binti Ahmad Nasarudin Timbalan Pengarah Kanan W54 03-2617 1002 soliha
Sr. Kamarulzaman bin Mat Salleh Timbalan Pengarah Kanan W54 03-2617 1032 kamarulzaman
Sr. Yahani binti Yaacob Timbalan Pengarah W52 03-2617 1003 yahani
Zaleha binti Abdul Rahman Pegawai Penilaian W48 03-2617 1068 zaleha
Fadzilah binti Ahmad Pegawai Penilaian W48 03-2617 1051 fadzilahahmad
Siti Maizun binti Arshad Pegawai Penilaian W48 03-2617 1016 sitimaizun
Diana binti Abd Latiff Pegawai Penilaian W44 03-2617 1006 diana
Mohd Saiful Yazid bin Basri Pegawai Penilaian W44 03-2617 1041 mohdsaifulyazid
Miftah Farhi bin Musa Pegawai Penilaian W44 03-2617 1010 miftahfarhi
Zainuddin bin Muhamad Pegawai Penilaian W44 03-2617 1022 zainuddinmuhamad
Mohd Azuan bin Ahmad Pegawai Penilaian W41 03-2617 1065 mohdazuan
Mohd Irwan bin Awang Hak Pegawai Tadbir N41 03-2617 1061 irwanawang
Mohd Rozaidi bin Md Yusoff Pegawai Penilaian W41 03-2617 1093 mohdrozaidi
Marini binti Suhaimi Pegawai Penilaian W41 03-2617 1088 marini
Muhammad Syahir Bin Idrus Pegawai Penilaian W41 03-2617 1111 muhammadsyahir
Nur Syahida Binti Anuar Pegawai Penilaian W41 03-2617 1108 nursyahida
Siti Nor Zuraida binti Che Rodi Pegawai Penilaian W41 03-2617 1115 sitinorzuraida
Mohd Nur Azri bin Mohamad Pegawai Tadbir mohdnurazri