Saturday, 4th April 2020 [ 4:22:53 PM ]
A- A A+

Default ThemeGreen ThemeRed ThemeYellow Theme

Enforcement Department

Hj. Azmi bin Abdul Hamid
Hj. Azmi bin Abdul Hamid
Director

 

Jalan Tun Razak, 50400 Kuala Lumpur.

 

Tel: 03-4026 7200  Fax: 03-4021 8260  E-Mail:jpk[at]dbkl[dot]gov[dot]my

 

No Talian Am Jabatan:

Bilik Radio (24 Jam) : 03 4026 7222
Bilik Gerakan Bencana Alam DBKL : 03 4024 4424 / 03 4022 0055
Hotline : 1800 88 3255
Depoh Simpanan Kenderaan Di Tunda : 03 4041 7705
Bahagian Kompaun : 03 4026 7348/ 7349/ 7230
Kaunter Khidmat Pelanggan : 03 4026 7348 / 7349

 

Singkatan:

PPj (K) : Penolong Pesuruhjaya Kanan   PPj : Penolong Pesuruhjaya
Ps (K) : Penguasa Kanan   Ps 
: Penguasa
TPs (K) : Timbalan Penguasa Kanan   TPs : Timbalan Penguasa
KIP : Ketua Inspektor Penguatkuasa   KIK : Ketua Inspektor Keselamatan
Insp : Inspektor Penguatkuasa        
Name Position Phone E-Mail[at]dbkl.gov.my
Nurlaili Najwa binti Ramli Assistant Legal Officer L29 03-2028 2231 nurlailinajwa
Eliana binti Elias Assistant Legal Officer L29 03-2028 2231 eliana
Shahrulanuar bin Ismail Assistant Information Technology Officer FA29 03-4026 7252 shahrulanuar
Anita binti Yunus Assistant Governance Officer N29 03-4041 7266 anitayunus
Norhaflizan Lisyana binti Bahali Assistant Governance Officer N29 03-4026 7265 lisyana
Putri Nor Fazlin binti Ghazali Assistant Accountant W29 03-4026 7218 putrinorfazlin
KIK Mohd Sulaiman bin Amran Assistant Safery Officer KP29 03-4026 7340 sulaimanamran
KIK Nadzmi Ramadhan bin Abd Ghani Assistant Safery Officer KP29 03-4026 7200 nadzmiramadhan
KIP Abdul Malek bin A. Rahman Assistant Enforcement Officer KP29 03-4026 7200 abdulmalek
KIP Zainal bin Hj. Abu Bakar Assistant Enforcement Officer KP29 03-9282 2554 zainalabubakar
KIP Zulkifli bin Maarof Assistant Enforcement Officer KP29 03-4045 3222 zulkiflimaarof
KIP Nurul Huda binti Mohd Gapar Assistant Enforcement Officer KP29 03-4026 7329 nurulhudagapar
KIP Muhammad Fadhli bin Baharin Assistant Enforcement Officer KP29 03-4026 7200 muhammadfadhli
KIP Afzal Nizan bin Abd Latif Penolong Pegawai Penguatkuasa KP29 03-4026 7200 afzalnizan
KIP Mohamad Hanif bin Ibrahim Assistant Enforcement Officer KP29 03-4026 7329 mohamadhanifibrahim
KIP Nur Syuhadah Nachar binti Aminsa @Sattar Assistant Enforcement Officer KP29 03-4026 7329 nurshuhadah
KIP Mohamad Azhar bin Yahya Assistant Enforcement Officer KP29 03-4026 7200 mohamadazhar
KIP Mohd Kamarulzaman bin Abd Karim Assistant Enforcement Officer KP29 03-4026 7200 mohdkamarulzaman
KIP Adnan bin Baba Assistant Enforcement Officer KP29 03-4026 7200 adnanbaba
KIP Khairul Salleh bin Mohd Radhi Assistant Enforcement Officer KP29 03-4026 7200 khairulsalleh