Selasa, 17 September 2019 [ 11:31:41 AM ]
A- A A+

Default ThemeGreen ThemeRed ThemeYellow Theme

Jabatan Penguatkuasaan

 

 

Jalan Tun Razak, 50400 Kuala Lumpur.

 

Tel: 03-4026 7200  Faks: 03-4021 8260  E-Mel:jpk[at]dbkl[dot]gov[dot]my

 

No Talian Am Jabatan:

Bilik Radio (24 Jam) : 03 4026 7222
Bilik Gerakan Bencana Alam DBKL : 03 4024 4424 
Hotline : 1800 88 3255
Depoh Simpanan Kenderaan Di Tunda
: 03 4041 7705
Bahagian Kompaun : 03 4026 7348/ 7349/ 7230
Kaunter Khidmat Pelanggan : 03 4026 7348/ 7349

 

Singkatan:

PPj (K) : Penolong Pesuruhjaya Kanan   PPj : Penolong Pesuruhjaya
Ps (K) : Penguasa Kanan   Ps 
: Penguasa
TPs (K) : Timbalan Penguasa Kanan   TPs : Timbalan Penguasa
KIP : Ketua Inspektor Penguatkuasa   KIK : Ketua Inspektor Keselamatan
Insp : Inspektor Penguatkuasa        
Nama Jawatan Telefon E-mel[at]dbkl.gov.my
Ps Md Herman bin Talib Pegawai Penguatkuasa KP41 03-4026 7355 mdherman
Ps Sabri bin Mohamad Pegawai Penguatkuasa KP41 03-4026 7200
Ps Ahmad Taufiq bin Safian Pegawai Penguatkuasa KP41 03-4026 7273 ahmadtaufiq
Ps Mohammad Shahli Zaini bin Mohd Zulkepli Pegawai Penguatkuasa KP41 03-4026 7351
Ps Muhammad Iskandar bin Nordin Pegawai Penguatkuasa KP41 03-4026 7261
Najib Hilmi bin Arbain Pegawai Tadbir N41 03-4026 7300 najibhilmi
Mohd Asyraf bin A Rahaman Pegawai Tadbir N41 03-4026 7264 mohdasyraf
Umi Kalsom binti Noh Penolong Pegawai Undang-Undang L38 03-4026 7229 umikalsom
TPs (K) Zaihan bin Mohd Isa Penolong Pegawai Penguatkuasa KP38 03-4026 7270 zaihan
TPs (K) Mohd Nasir bin Mohd Ali Penolong Pegawai Penguatkuasa KP38 03-4026 7200 mohdnasir
TPs (K) Aminuddin bin Saad Penolong Pegawai Penguatkuasa KP38 03-4026 7377 aminuddin
Mohammad Basri bin Tajudin Penolong Jurutera Kanan JA38 03-4026 7200 mohdbasri
TPs Shaipul Anuar bin Shaharom Penolong Pegawai Penguatkuasa KP32 03-4026 7277 shaipulanuar
TPs Ahmad Fuad bin Mahmud Penolong Pegawai Penguatkuasa KP32 03-4026 7291 fuad
TPs Redzaly bin Jantan Penolong Pegawai Penguatkuasa KP32 03-4026 7200 redzaly
TPs Raja Zaini Shah bin Raja Azie Penolong Pegawai Penguatkuasa KP32 03-4026 7200
Norasniza binti Zanulin Penolong Pegawai Tadbir N32 03-4026 7200 norasniza
Zahrullail bin Shuib Penolong Pegawai Tadbir N32 03-4026 7265 zahrullail
Mohd. Najmuddin bin Rojalai Penolong Pegawai Undang-Undang L29 03-4026 7227 najmuddin
Nurlaili Najwa binti Ramli Penolong Pegawai Undang-Undang L29 03-2028 2231 nurlailinajwa