Ahad, 22 September 2019 [ 2:59:49 PM ]
A- A A+

Default ThemeGreen ThemeRed ThemeYellow Theme

Jabatan Pembangunan Komuniti dan Kesejahteraan Bandar


hj anwar jkkps
Pengarah
Hj. Anwar bin Mohd Zain

Tingkat 4-9, Menara DBKL 3, Bandar Wawasan,
Jalan Raja Abdullah, 50300 Kuala Lumpur.

Tel: 03-2617 6067  Faks: 03-2698 3825  E-Mel: jpppk[at]dbkl[dot]gov[dot]my

Nama Jawatan Telefon E-mel[at]dbkl.gov.my
Razis bin Musa Penolong Pegawai Teknologi Maklumat (F29) 03-2617 6068 razis
Adee Ezat Nazree bin Jamaludin Penolong Pegawai Tadbir (N29) 03-2617 6167 adeeezatt
Nur Nadirah binti Md Esa Penolong Pegawai Tadbir (N32) 03-2617 6078 nurnadirah
Nur Syamimi binti Sameon Penolong Pegawai Tadbir (N29) 03-2617 6113 nursyamimi
Mohd Haffazah bin Sulaiman Penolong Pegawai Tadbir (N29) 03-2617 61319 haffazah
Mohamed Helfien bin Nordin Penolong Pegawai Tadbir (N29) 03-2692 4780 mohdhelfien
Mohd Shawal bin Yatim Penolong Pegawai Tadbir (N29) mohdshawal
Mohamad Suwairi bin Deraman Penolong Pegawai Tadbir (N29) 03-4143 5092 suwairi
Nurul Atikah binti Maulad Mustafa Pen. Peg. Tadbir (N29) 03- 2617 6347 nurulatikah
Haslinda binti Ahmed Penolong Akauntan (W29) 03-2617 6118 haslindaahmed
Nurul Shakila binti Mohd Haris Penolong Akauntan (WA29) 03-2617 6117 nurulshakila
Shazila binti Hassan Penolong Akauntan (WA29) 03-2617 6143 shazila
Siti Nur Aqilah binti Mihad Penolong Akauntan (WA29) 03-2617 6111 sitinuraqilah
Nur Izzati binti Zulkefly Penolong Akauntan (WA29) 03-2617 6117 nurizzati
Khairul Azwari bin Ahmat Yatim Penolong Pustakawan (S29) 03-2692 4780 khairulazwari
Mohd Faizal bin Kasmon Penolong Pustakawan (S29) 03-2692 4780 mohdfaizal