Selasa, 21 Mei 2019 [ 11:55:58 PM ]
A- A A+

Default ThemeGreen ThemeRed ThemeYellow Theme

Jabatan Pentadbiran

khairul-azmir-jprk
Khairul Azmir bin Ahmad
Pengarah

Tingkat 4, Menara DBKL 1,
Jalan Raja Laut, 50350 Kuala Lumpur.

Tel: 03-2617 9000  Faks: 03-2694 9151  E-Mel: jptd[at]dbkl[dot]gov[dot]my

Nama Jawatan Telefon E-mel[at]dbkl.gov.my
Khairul Azmir bin Ahmad Pengarah 03-2617 9850 khairulazmir
Nur Iffah Amalina binti Muhappoh Pembantu Setiausaha 03-2617 9851 jptd
Nor Nazariah binti Kamardin Timbalan Pengarah Kanan 03-2617 9040 nazariah
Noorizma binti Zainal Abidin Setiausaha Pejabat 03-2617 9039 jptd
Zurida binti Hashim Timbalan Pengarah Kanan 03-2617 6707 zurida
Nor Halina binti Mohd Amri Pembantu Setiausaha 03-2617 6710 jptd
Mohd Izani bin Zainal Timbalan Pengarah 03-2617 9831 mohdizani
Mohd Aliff bin Mohd Anuar Penolong Pengarah Kanan 03-2617 6706 mohdaliff
Mastura binti Mustaffa Penolong Pengarah Kanan 03-2617 8088 masturamustaffa
Rizuadi bin Darus Penolong Pengarah Kanan 03-2617 6719 rizuadi
Dzulfakar bin Paiman Penolong Pengarah 03-2617 9833 dzulfakar
Nurul Nadiah binti Abd Rhsid Penolong Pengarah 03-2617 9038 nurulnadiah
Amirah binti Jasman @ Yasinan Penolong Pengarah 03-2617 6709 amirah
Nurul Huda binti Md Rais Penolong Pengarah 03-2617 9834 nurulhudarais
Nor Farrina binti Aminuddin Penolong Pengarah 03-2617 6705 norfarrina
Muhd. Hazwan bin Zakaria Penolong Pengarah 03-2617 9852 muhdhazwan
Monaliza binti Ismail Penolong Pegawai Tadbir Tertinggi 03-2617 8077 monaliza
Noor Afza binti Ahmad @ Md Ludin Penolong Pegawai Tadbir Kanan 03-2617 6717 noorafza
Noor Aziadiana binti Rahmat Penolong Pegawai Tadbir Kanan 03-2617 9835 nooraziadiana
Mazlan bin Khatib Penolong Jurutera (Elektrik) 03-2617 8084