Ahad, 15 Disember 2019 [ 4:31:33 AM ]
A- A A+

Default ThemeGreen ThemeRed ThemeYellow Theme

Jabatan Kejuruteraan Mekanikal dan Elektrikal

jkme-azmi
Mohammad Azmi bin Saari
Pengarah

Tingkat 11, Menara DBKL 3
Jalan Raja Abdullah, 50300 Kuala Lumpur

Tel: 03-2617 6200  Faks: 03-2604 0720  E-Mel: jkme[at]dbkl[dot]gov[dot]my

Nama Jawatan Telefon E-mel[at]dbkl.gov.my
Mohammad Azmi bin Saari Pengarah 03-2617 6204 muhammadazmi
Nor Aziha binti Deraman Pem. Setiausaha Pejabat 03-2617 6203 jkme
Syaiful Bahri bin Ismail Timbalan Pengarah Kanan 03-2617 6201 syaifulbahri
Ir. Hj. Zulkifli bin Nordin Timbalan Pengarah (Mekanikal) 03-2617 6186 zulkiflinordin
Mohamad Riduan bin Abdullah Timbalan Pengarah (Mekanikal) 03-9206 0285 riduan
Norayati binti Hashim Timbalan Pengarah (Mekanikal) 012-241 0738 norayati
Hasmawati binti Ismail Setiausaha Pejabat 03-2617 6202 hasmawati
Mohd Azmil bin Ab. Hamid Timbalan Pengarah (Mekanikal) 03-9206 0231 mohdazmil
Zainus bin Shamsudin Timbalan Pengarah (Elektrikal) 03-2617 6180 zainus
Hamidi bin Che Kob Timbalan Pengarah (Mekanikal) 03-9206 0260 hamidi
Ir. Mohd Osnizam bin Othman Timbalan Pengarah (Elektrikal) 03-2028 2380 osnizam
Abdul Rahman bin Ujang Timbalan Pengarah (Elektrikal) 03-2028 2381 abdraman
Hanafiah bin Mohd Ali Jurutera (Mekanikal) Kanan 03-2617 6187 hanafiah
Wan Nurazlin binti Wan Mustaffa Jurutera (Elektrikal) Kanan 03-2028 2378 wannurazlin
Mohd. Syazwan bin Ramin Jurutera (Mekanikal) 019-743 7009 mohdsyazwan
Noor Suhailan bin Abdul Wahab Jurutera (Mekanikal) 03-9206 0261 noorsuhailan
Mohd Mubashsyir bin Zulkifli Martin Jurutera (Mekanikal) 019-218 2320 mohdmubashsyir
Mohammad Aiman bin Ariffin Jurutera (Mekanikal) 03-9206 0236 mohammadaiman
Muhammad Alif bin Muhammad Noor Jurutera (Mekanikal) 03-9206 0301 muhammadalif
Muhammad Irzan Iswatt bin Zaini Jurutera (Mekanikal) 03-9206 0269 irzaniswatt