Selasa, 20 November 2018 [ 10:45:13 PM ]
A- A A+

Default ThemeGreen ThemeRed ThemeYellow Theme

Jabatan Kejuruteraan Mekanikal dan Elektrikal

jkme-khaider
Mohd Khaider bin Mohd Yusoff
Pengarah


KM 4, Jalan Cheras,
56100 Kuala Lumpur.

Tel: 03-9206 0200  Faks: 03-9283 5579  E-Mel: jkme[at]dbkl[dot]gov[dot]my

Nama Jawatan Telefon E-mel[at]dbkl.gov.my
Mohd Khaider bin Mohd Yusoff Pengarah 03-9206 0211 khaider
Zuraini binti Mohamad Sabri Setiausaha Pengarah 03-9206 0217 jkme
Nor Aziha Binti Deraman Pem. Setiausaha Pejabat 03-9206 0218
Saiful Bahri bin Ismail Timbalan Pengarah (Elektrikal) 03-2028 2380
Mohamad Riduan bin Abdullah Timbalan Pengarah (Mekanikal) 03-9206 0285 riduan
Muhammad Azmi bin Saari Timbalan Pengarah (Mekanikal) 03-9206 3222 muhammadazmi
Norayati binti Hashim Timbalan Pengarah (Mekanikal) 03-9206 0231 norayati
Hamidi bin Che Kob Timbalan Pengarah (Mekanikal) 03-9206 0260 hamidi
Mohd Azmil bin Ab. Hamid Timbalan Pengarah (Mekanikal) 03-9206 0226
Zainus bin Shamsudin Timbalan Pengarah (Elektrikal) 03-9206 0284 zainus
Ir. Hj. Zulkifli bin Nordin Timbalan Pengarah (Mekanikal) zulkiflinordin
Abdul Rahman bin Ujang Timbalan Pengarah (Elektrikal) 03-92028 2381 abdraman
Hanafiah bin Mohd Ali Jurutera (Mekanikal) Kanan 03 9206 069 hanafiah
Wan Nurazlin binti Wan Mustaffa Jurutera (Elektrikal) 03-2028 2000 wannurazlin
Mohd. Syazwan bin Ramin Jurutera (Mekanikal) 03-9206 0213 mohdsyazwan
Mohammad Aiman bin Ariffin Jurutera (Mekanikal) 03-9206 0236 mohammadaiman
Muhammad Alif bin Muhammad Noor Jurutera (Mekanikal) 03-9206 0301 muhammadalif
Muhammad Irzan Iswatt bin Zaini Jurutera (Mekanikal) 03-9206 0301 irzaniswatt
Mohd Rol Imran bin Abdul Kadir @ Mahmud Jurutera (Mekanikal) 03-9206 0221 rolimran
Mohd Redza bin Abdul Razak Jurutera (Mekanikal) 03-9206 0280 mohdredza