Sabtu, 24 Ogos 2019 [ 9:44:11 AM ]
A- A A+

Default ThemeGreen ThemeRed ThemeYellow Theme

Jabatan Perancangan Korporat

 jprk-haslinda-2

Norhaslinda binti Nordin
Pengarah

Tingkat 5, Menara DBKL 1,
Jalan Raja Laut, 50350 Kuala Lumpur.

Tel: 03-2617 9800  Faks: 03-2698 0460  E-Mel: jprk[at]dbkl[dot]gov[dot]my

Nama Jawatan Telefon E-mel[at]dbkl.gov.my
Norhaslinda binti Nordin Pengarah 03-2617 9800 norhaslinda
Wan Nurbaizura binti Wan Mohammad Tajuddin Setiausaha Pejabat 03-2617 9801 wannurbaizura
Ariza binti Ibrahim Timbalan Pengarah 03-2617 9818 ariza
Nor Shuhada binti Hashim Pembantu Setiausaha 03-2617 9808
Marwan bin Che Desa Ketua Penolong Pengarah 03-2617 9809 marwan
Razailia binti Khalid Ketua Penolong Pengarah 03-2028 2877 razailia
Izzatul Aini binti Ibrahim Penolong Pengarah Kanan 03-2617 9806 izzatulaini
Noraiha binti Noordin Penolong Pengarah 03-2617 9934 noraiha
Muhammad Hafiz bin Mohd Arif Penolong Pengarah 03-2028 2876 hafizarif
Muhamad Hafiez bin Muhamad Yusof Penolong Pengarah 03-2617 9937 muhamadhafiez
Saiful Adzlin bin A. Jalil Penolong Pengarah 03-2617 9816 saifuladzli
Nor Azura binti Baharim Penolong Pegawai Tadbir Tertinggi 03-2617 9813 norazura
Hassan Azhari bin Abu Bakar Penolong Pegawai Tadbir 03-2617 9812 akhbar
Nitti Shahera binti Zainuddin Penolong Pegawai Tadbir 03-2028 2872 nittishahera
Nur Azureena binti Azmi Penolong Pegawai Tadbir 03-2617 9824 nurazureena
Amimas binti Othman Penolong Pegawai Tadbir 03-2617 9807 amimas
Mohd. Mukhtar bin Ghazali Penolong Pegawai Tadbir 03-2617 9817 mukhtar
Shazni bin Mahzan Pereka 03-2917 9936 shazni
Norhamizi bin Hamir Pen. Pegawai Teknologi Maklumat 03-2617 9936 norhamizi
Alifaizul bin Zainalabidin Jurufotografi 03-2617 9805 alifaizul