Khamis, 21 November 2019 [ 8:34:20 AM ]
A- A A+

Default ThemeGreen ThemeRed ThemeYellow Theme

Jabatan Perancangan Bandaraya

 

Tingkat 9, Menara DBKL 1,
Jalan Raja Laut, 50350 Kuala Lumpur.

Tel: 03-2617 9677 / 9674  Faks: 03-2691 0144  E-Mel: jprb[at]dbkl[dot]gov[dot]my

Nama Jawatan Telefon E-mel[at]dbkl.gov.my
- Pengarah 03-2617 9690 jprb
Hjh. Nik Mastura Diyana binti Nik Mohamad Timbalan Pengarah Kanan J54 03 2617 9553 diyana
Hjh. Nor Fajariah binti Sulaiman Timbalan Pengarah Kanan J54 03-2617 9731 norfajariah
Hj. Samsuddin bin Abd Kadir Timbalan Pengarah Kanan J54 03-2617 9635 samsuddin
Siti Hanim binti Abdul Rahman Timbalan Pengarah J52 03-2617 9538 sitihanim
Noraini binti Mohd. Kassim Timbalan Pengarah J52 03-2617 9580 norainim
Nor Janah binti Afandi Ketua Pegawai Perancang Bandar dan Desa J48 03-2617 9569 norjanah
Azlan bin Abdullah Ketua Pegawai Perancang Bandar dan Desa J48 03-2617 9711 azlana
Nor Hashida binti Harun Ketua Pegawai Perancang Bandar dan Desa J48 03-2617 9652 norhashida
Nurulhalina binti Jalaluddin Ketua Pegawai Perancang Bandar dan Desa J48 03-2617 9552 nurulhalina
Shariman bin Abdul Wahab Ketua Pegawai Perancang Bandar dan Desa J48 03-2617 9707 shariman
Kamariah binti Kamarudin Ketua Pegawai Perancang Bandar dan Desa J48 03-2617 9644 kamariahkamarudin
Siti Aisyah binti Zakaria Pegawai Perancang Bandar & Desa J44 03-2617 9500 sitiaisyah
Mohammad Syaiful Azwar bin Salleh Pegawai Perancang Bandar & Desa J44 03-2617 9732 syaiful
Siti Rushiah binti Rani Pegawai Perancang Bandar & Desa J44 03-2617 9574 sitirushiah
Raja Siti Adabiah bin Raja Anuar Pegawai Perancang Bandar & Desa Kanan J44 03-2617 9750 sitiadabiah
Sarimah binti Abu Bakar Pegawai Perancang Bandar & Desa Kanan J44 03-2617 9634 sarimahbakar
Norazmin Adibah binti Othman Pegawai Perancang Bandar & Desa Kanan J44 03-2617 9747 norazmin
Noreihan binti Abd Hamid Pegawai Perancang Bandar & Desa Kanan J44 03-2617 9513 noreihan
Nek Mah binti Basri Pegawai Perancang Bandar & Desa Kanan J44 03-2028 2935 nekmah