Selasa, 21 Mei 2019 [ 11:55:09 PM ]
A- A A+

Default ThemeGreen ThemeRed ThemeYellow Theme

Jabatan Perancangan Bandaraya

hj-nurazizi

Hj. Nurazizi Bin Mokhtar
Pengarah

 

Tingkat 9, Menara DBKL 1,
Jalan Raja Laut, 50350 Kuala Lumpur.

Tel: 03-2617 9683 / 9692  Faks: 03-2691 0144  E-Mel: jprb[at]dbkl[dot]gov[dot]my

Nama Jawatan Telefon E-mel[at]dbkl.gov.my
Hj. Nurazizi bin Mokhtar Pengarah 03-2617 9690 nurazizi
Siti Suhaniza binti Abd. Majid Setiausaha Pejabat 03-2617 9690 jprb
Hjh. Nik Mastura Diyana binti Nik Mohamad Timbalan Pengarah Kanan J54 03 2617 9553 diyana
Hjh. Nor Fajariah binti Sulaiman Timbalan Pengarah Kanan J54 03-2617 9731 norfajariah
Hj. Samsuddin bin Abd Kadir Timbalan Pengarah Kanan J54 03-2617 9635 samsuddin
Hj. Rosli bin Nordin Timbalan Pengarah J52 03-2617 9652 rosli
Siti Hanim binti Abdul Rahman Timbalan Pengarah J52 03-2617 9538 sitihanim
Noraini binti Mohd. Kassim Timbalan Pengarah J52 03-2617 9580 norainim
Nor Janah binti Afandi Ketua Pegawai Perancang Bandar dan Desa J48 03-2617 9707 norjanah
Azlan bin Abdullah Ketua Pegawai Perancang Bandar dan Desa J48 03-2617 9711 azlana
Nor Hashida binti Harun Ketua Pegawai Perancang Bandar dan Desa J48 03-2617 9580 norhashida
Nurulhalina binti Jalaluddin Ketua Pegawai Perancang Bandar dan Desa J48 03-2617 9642 nurulhalina
Shariman bin Abdul Wahab Ketua Pegawai Perancang Bandar dan Desa J48 03-2617 9548 shariman
Kamariah binti Kamarudin Ketua Pegawai Perancang Bandar dan Desa J48 03-2617 9644 kamariahkamarudin
Siti Aisyah binti Zakaria Pegawai Perancang Bandar & Desa J44 03-2617 9737 sitiaisyah
Mohammad Syaiful Azwar bin Salleh Pegawai Perancang Bandar & Desa J44 03-2617 9732 syaiful
Siti Rushiah binti Rani Pegawai Perancang Bandar & Desa J44 03-2617 9750 sitirushiah
Raja Siti Adabiah bin Raja Anuar Pegawai Perancang Bandar & Desa Kanan J44 03-2617 9724 sitiadabiah
Sarimah binti Abu Bakar Pegawai Perancang Bandar & Desa Kanan J44 03-2617 9584 sarimahbakar
Norazmin Adibah binti Othman Pegawai Perancang Bandar & Desa Kanan J44 03-2617 9569 norazmin