Staff Directory

DBKL Officer and Staff Information

Jabatan Pelesenan dan Pembangunan PeRNIAGAAN

Officer and Staff Information

MAKLUMAN Bagi panggilan daripada orang awam melibatkan permohonan lesen baru, pembaharuan lesen premis, komposit, papan tanda premis dan sebarang pertanyaan tentang e-lesen, boleh merujuk kepada nombor-nombor talian berikut:

1-800-22-8882
019-266 6146
03-2202 8801 

Manakala bagi pertanyaan/panggilan tentang lesen:

BILBOARD / IKLAN PAPARAN LUAR : 03-2028 2543 / 2533
LAIN-LAIN IKLAN : 03-2028 2542
PREMIS : 03-2028 2528
HIBURAN : 03-2028 2526
MINUMAN KERAS : 03-2028 2532 

Manakala bagi pertanyaan/panggilan tentang Penjaja :

Pasar Malam/Pasar Pagi/Pasar Terbuka/Bazaria dan Perjanjian Sewa : 03-2028 2538
Gerai Tepi Jalan, Waktu Terhad, Foodtruck Pasar Berbangunan, Pusat Penjaja dan Kiosk DBKL : 03-2028 2541
NamePositionPhoneE-mel[at]dbkl.gov.my
Khairul Anuar bin Mhd JuriPengarah03-2028 2600khairulanuar
Nur Ariffa Azrin binti AriffinOffice Secretary 03-2028 2601nurariffaazrin
Mohd Muzammer bin JamaluddinTimbalan Pengarah Kanan 1 03-2028 2204muzammer
Siti Hajar Azureen binti ZainudinOffice Secretary 03-2028 2205
Naquib bin HamdanTimbalan Pengarah Kanan 2 03-2028 2520naquib
Juariah binti IsmailOffice Secretary 03-2028 2521 juariah
Ahmad Johaan bin OthmanKetua Penolong Pengarah Kanan 03-2028 2200 ahmadjohaan
Suriyani binti ZakariaKetua Penolong Pengarah 103-2028 2523 suriyani
Md. Khairul Rizal bin Che JuhariKetua Penolong Pengarah 203-2028 2202 khairulrizal
Hasnah binti HamzahKetua Penolong Pengarah 303-2028 2614 hasnah
Ahmad Faidsal bin OmarPenolong Pengarah Kanan 103-2028 2522ahmadfaidsal
Zulhadi bin ZubirPenolong Pengarah Kanan 203-2028 2223zulhadi
Amirah binti Yasinan @ JasmanPenolong Pengarah Kanan 303-2028 2524amirah
Mohd Azrul Rizal bin Md JusopPenolong Pengarah Kanan 403-2028 2536azrulrizal
Siti Hafiizah binti OthmanAccountant 03-2028 2615 sitihafiizah
Muhammad Khalil bin ZolkifleePenolong Pengarah 1 03-2028 2229 muhammadkhalil
Mohd Rashid bin JamaluddinPenolong Pengarah 2 03-2028 2602 mohdrashid
Mior Isyamil bin Mior AzizanPenolong Pengarah 303-2028 2221miorisyamil
Mohd Alif Naeim bin AnuarPenolong Pengarah 403-2028 2222
Muhammad Irfan bin KamaruddinPenolong Pengarah 5--
Normala binti MistarPegawai Teknologi Maklumat 03-2028 2620 normala
Rozielawatie binti RahmatAssistant Administrative Officer 03-2028 2227 rozielawatie
Kaza Karina binti Mohd KhalidAssistant Administrative Officer 03-2028 2543 kazakarina
Aslizam bin JaminAssistant Administrative Officer 03-2028 2213 aslizam
Mohd Hanafi bin Hj. AmilAssistant Administrative Officer 03-2028 2203mohdhanafi
Zulkifli bin IdrisAssistant Administrative Officer 03-2028 2603 zulkifliidris
Nurhayati binti HamzahPenolong Akauntan03-2028 2625
jppp-khairulanuar-v2

Khairul Anuar bin Mhd. Juri

Pengarah

  • Jabatan Pelesenan dan Pembangunan Perniagaan
  • Tingkat 4-5 & 9, Menara DBKL 2, Jalan Raja Laut, 50350 Kuala Lumpur.
  • 03-2028 2601
  • 03-2694 7758 / 03-2692 3028
  • jppp[at]dbkl[dot]gov[dot]my
en_GBEN