Staff Directory

DBKL Officer and Staff Information

Landscape and Recreation Development Department

Officer and Staff Information

NamePositionPhoneE-mel[at]dbkl.gov.my
Hj. Zulkifli bin EndutPengarah03-2617 6385 zulkifliendut
Hasna binti Mohd Noh Office Secretary 03-2617 6399 jlr
Puteri Khairul Fathiah binti Fahimudin Timbalan Pengarah Kanan 1 (Landskap) 03-2617 6415 fathiah
Noryanti binti Md. Nordin Office Secretary 03-2617 6429 noryanti
Norazam bin Mohamed Nor Timbalan Pengarah (Hortikultur) 03-2617 6407 norazam
Muhammad Fauzi bin Omar Timbalan Pengarah (Pentadbiran) 03- 2617 6387 muhammadfauzi
Nik Adlin bin Hussain Timbalan Pengarah (Landskap) 03-2617 6246 nikadlin
Noor Haida binti Haji Hashim Timbalan Pengarah (Landskap) 03-2617 6421 noorhaida
Khairul Amri bin Adam Penolong Pengarah Kanan (Landskap) 03-2617 6258 khairulamri
Nordiana binti Mohd. Sayuti Penolong Pengarah Kanan (Landskap) 03-2617 6419 nordiana
Khairulazlan bin Haji Rahmat Penolong Pengarah Kanan (Hortikultur) 03-2617 6390 khairulazlan
Ahmad Rizal bin Mohamad @ Che Mat Penolong Pengarah Kanan (Hortikultur) 03-2617 6388 ahmadrizal
Mohammad Haffiz bin Ch Rahalim Penolong Pengarah Kanan (Hortikultur) 03-2693 4132 haffiz
Sharifah Dora binti Syed Mohamad Penolong Pengarah Kanan (Hortikultur) 03-2617 6418 sharifahdora
Siti Zanariah binti Zailani Penolong Pengarah Kanan (Hortikultur) 03-2617 6389 sitizanariah
Norliana binti Jamalludin Penolong Pengarah (Horticultural) 03-2617 6406 norliana
Ahmad Azlan bin Mohd Miswan Penolong Pengarah (Landskap) 03-2617 6252 ahmadazlanmiswan
Mohamad Afez bin Abdullah Penolong Pengarah (Landskap) 03-2617 6417 mohamadafez
Khairul Amin bin Mirsa Hussain Penolong Pengarah (Landskap) 03-2617 6250 khairulaminmirsa
Mohd Anuar bin Ahmad Penolong Pengarah (Landskap) 03-2617 6251 mohdanuar
Muhammad Aiman bin Abdul Hakim Penolong Pengarah (Landskap) 03-2617 6245 muhammadaiman
Ahmad Farid bin Yahya Penolong Pengarah (Landskap) 03-2617 6428
Nour Sharifah Hafiezah binti Abd. Rani Penolong Pengarah (Landskap) 03-2617 6435
Muhamad Azwan bin Zainol Abidin Penolong Pengarah (Hortikultur) (Unit Pengurusan Taman Botani Perdana) 03-2693 0191 muhamadazwan
Alfiza binti Abdullah Penolong Pengarah (Hortikultur) (Unit Pengurusan Taman Botani Perdana) 03-2693 0191 alfiza
Muhammad Kamil bin Chek Kassim Penolong Pengarah (Hortikultur) (Unit Pengurusan Nurseri) 03-6257 1375 muhammadkamil
Muhammad Hisyam bin Mohd Dris Penolong Pengarah (Pentadbiran) 03-2617 6387 muhammadhisyam
Akma binti Yaacob Penolong Pegawai Tadbir Kanan (Pentadbiran) 03-2617 6397 akma
Norliza binti Yacob Penolong Pegawai Tadbir (Unit Kontrak) 03-2617 6405 norlizayacob
Muhamad Syakir bin Omar Penolong Akauntan (Bahagian Kewangan) 03-2617 6392 muhamadsyakir
Nor Asyikin binti Shaari Penolong Arkitek Landskap (Unit Taman Permainan Kanak-Kanak & Rekrasi) 03-2617 6243 norasyikin
Mansor Adabi bin Awang Penolong Arkitek Landskap (Unit Landskap Bandar) 03-2617 6248 mansoradabi
Abd. Razak bin Ahmad Penolong Arkitek Landskap (Unit Taman Awam dan Kejiranan) 03-2617 6248 abdrazakahmad
Sabri bin Sidan Penolong Pegawai Pertanian (Nurseri Bunga Kertas Jinjang) 03-6257 1375
Safzarina binti Ibrahim Penolong Pegawai Pertanian (Unit Hiasan) 03-2617 6393
Hamita Eliana binti Abd Mutalib Pen.Pegawai Pertanian 03-2617 6393 hamitaeliana
Rosmaliza binti Mohamed Pembantu Tadbir Kanan 03-2617 6398
Juriah binti Alias Pembantu Tadbir (P/O)(Unit Aduan) 03-2617 6402
jlr-zulkifli

Hj. Zulkifli bin Endut

Pengarah

  • Landscape and Recreation Development Department
  • Tingkat 13,19 & 20, Menara DBKL 3, Bandar Wawasan, Jalan Raja Abdullah, 50300 Kuala Lumpur.
  • 03-2617 6404
  • 03-2698 3850
  • jlr[at]dbkl[dot]gov[dot]my
en_GBEN