Direktori Kakitangan

Maklumat Perhubungan Pegawai Dan Kakitangan DBKL

Jabatan Audit Dalam

Maklumat Pegawai Dan Kakitangan

NamaJawatanTelefonE-mel[at]dbkl.gov.my
Noorazita Binti IlhamPengarah (WA54)03-2028 2780 noorazita
Artikah binti MokhtarSetiausaha Pejabat (N36)03-2028 2779 artikah
Mohd Hanif bin Mohd Hanapiah Akauntan Kanan (WA44) 03-2028 2763 mhanif
Saffrizan bin Yusof Akauntan Kanan (WA44) 03-2028 2768 saffrizan
Marlina binti Mahat Akauntan Kanan (WA44) 03-2028 2778 marlina
Nursuhaili binti Abd. Razak Akauntan (WA41) 03-2028 2762 nursuhaili
Alshima binti Abdul AzizPenolong Akauntan Kanan (W36) 03-2028 2773
Hazlisnora binti Husain Penolong Akauntan Kanan (W36) 03-2028 2772 hazlisnora
Normadihah binti Hashim Penolong Akauntan Kanan (W36)03-2028 2777 normadihah
Siti Non Faida binti AliasPenolong Akauntan Kanan (W36)03- 2028 2775sitinonfaida
Nor Shahila binti Yunus Penolong Pegawai Tadbir (N32) 03-2028 2774 norshahila
Dato' Yapri Kamaruzaman bin Kushairi Penolong Akauntan Kanan (W32) KUP 03-2028 2765 yapri
Wan Noor Afiza binti Wan Abdul Mubin Penolong Pegawai Teknologi Maklumat (FA29) 03-2028 2771 noorafiza
Nor Azharudin bin Mustafa Penolong Akauntan (W29) 03-2028 2764 norazharudin
Syarifah Ruqayyah Huzaifah binti Syed Badrul Hisham Penolong Akauntan (W29) 03-2028 2766 syarifahruqayyah
Nur Safirah binti SallehPenolong Akauntan (W29) 03 -2028 2769 nursafirah
Izni Syahira binti NaharudinPen. Akauntan (W29)03-2028 2771iznisyahira
Norzaliza binti Mohamed Shari Pembantu Tadbir Kewangan (W22) 03-2028 2760
Mas Zuria binti Mohamed Sharifuddin Pembantu Tadbir (N19) 03- 2028 2776
Hajar binti Akasah Pembantu Tadbir (N19) 03 -2028 2769
Mohd Rezza bin ArbainPembantu Tadbir (N19)03- 2028 2766
Nurul Hamizah binti Ahmad Tarmizi Pembantu Tadbir (N19) 03- 2028 2761
Siti Norfateha binti MispanPembantu Tadbir (N19)03- 2028 2769
Mohd Amir Faris bin ShamsudinPembantu Tadbir Kewangan (W19)03- 2028 2764
Amy Amira binti Mohammad Azmi Pembantu Tadbir Kewangan (W19) 03- 2028 2766
Norsyafini binti Sa’aya Pembantu Operasi (N11) 03- 2028 2771
117x150 norazita

Noorazita Binti Ilham

Pengarah

Skip to content