Direktori Kakitangan

Maklumat Perhubungan Pegawai Dan Kakitangan DBKL

Jabatan Integriti

Maklumat Pegawai Dan Kakitangan

NamaJawatanTelefonE-mel[at]dbkl.gov.my
Abdulamin bin Abdillah Pengarah03-2028 2440 jit
Azma Nazirah binti Zakaria Setiausaha Pejabat N27 03-2028 2441 azmanazirah
Zuhaidah binti Salleh Timbalan Pengarah03-2028 2442 zuhaidah
Mohamad bin Hamid @ Abdul Hamid Pegawai Tadbir N48 03-2028 2455 mohdhamid
Izwan Razif bin Salehaped Pegawai Tadbir N48 03-2028 2445 izwan
Syed Abdullah bin Syed Nordin Pegawai Hal Ehwal Islam S44 03-2028 2451 syedabdullah
Idzihar Syazwan bin Rosli Pegawai Tadbir N44 03-2028 2443 idziharsyazwan
Fatanah binti Ibrahim Pegawai Tadbir N44 03-2028 2449 fatanah
Grace Gan Nen Shan Pegawai Siasatan P44 03-2028 2458
Alfian bin Mohd Noor Affindee Pegawai Tadbir N41 03-2028 2444 alfian
Mohd Noor Redza bin Mohd Radzuan Pegawai Tadbir N41 03-2028 2461 redza
Fawaidah binti Alias Penolong Pegawai Tadbir N36 03-2028 2449 fawaidah
Juliana binti Abdul Rahman Penolong Pegawai Tadbir N36 03-2028 2450 juliana
Nor Lely binti Manaff Penolong Pegawai Tadbir N32 03-2028 2028 norlely
Ahmad Tarmizi bin Mohd Yusuf Penolong Pegawai Tadbir N29 03-2028 2446 ahmadtarmizi
Siti Norbainun binti Mohamad Rodzi Penolong Pegawai Tadbir N29 03-2028 2460 sitinorbainun
Muhammad Azzan bin Khalil Penolong Pegawai Tadbir N29 03-2028 2448 muhammadazzan
Azman bin Mat Jusof Pembantu Tadbir N22 KUP 03-2028 2454
Mohd Suhaizam bin Sulong Pembantu Tadbir N22 (KUP)03-2028 2459
Siti Zubaidah binti Abdul Latif Pembantu Tadbir N19 03-2028 2452
R. Norzurainie binti R. Hussin Pembantu Tadbir N19 03-2028 2463
Mohd Izzuddin bin Che Ab'llah Pembantu Tadbir N19 03-2028 2447
Noorhayati binti Abdul Halim Pembantu Tadbir N19 03-2028 2464
Mohd Hilmi bin Abu Bakar Pembantu Tadbir N19 03-2028 2457
jit-abdulamin

Abdulamin bin Abdillah

Pengarah

ms_MYMS