Direktori
Kakitangan

Maklumat Perhubungan Pegawai Dan Kakitangan DBKL

Jabatan Kebudayaan, Kesenian, Pelancongan Dan Sukan

Maklumat Pegawai Dan Kakitangan

 
Kaunter Pertanyaan Tel: 03-2617 6272

UNIT PENTADBIRAN DAN KEWANGAN – TINGKAT 14 DAN 15

 
UNIT MUZIK

Bilik Teknikal: 03-2028 2794
Faks: 03-2694 8577

BIRO PELANCONGAN

Talian Am: 03-2698 0332

OPERATOR DBKL
DBKL 1: 03-2617 9000
DBKL 2: 03-2617 6000
NamaJawatanTelefonE-mel[at]dbkl.gov.my
BAHAGIAN PENGURUSAN
Khairul Azmir bin Ahmad Pengarah03-2617 6260 khairulazmir
Nur Iffah Amalina bt MuhaphopSetiausaha03-26176261jkks
Izwan Razif bin SalehapedTimbalan Pengarah Kanan N5203-2617 6265izwan
Siti Syahirah bt SelamatSetiausaha03-2617 6264 jkks
UNIT PENTADBIRAN DAN KEWANGAN
Mohd Jasni bin JamaludinPenolong Pengarah N4403-2617 6267 mohdjasni
Noor Aziadiana binti RahmatPenolong Pegawai Tadbir N3203-2617 6281 nooraziadiana
Shazilla binti Mohd HassanPenolong Akauntan W2903-2617 6268shazilla
Muhammad Nazri bin SaatPenolong Pegawai Tadbir N2903-2617 6279muhamadnazri
UNIT KEMUDAHAN SUKAN
Nur Fatin Nadhirah binti Mohd KhirzamPenolong Pengarah N4103-2617 6272nurfatinnadhirah
Mohd Yazid bin Rahim Penolong Pegawai Belia dan Sukan S38 03-2617 6285mohdyazid
Shamsulbahri bin Salasim Penolong Pegawai Belia dan Sukan S32 03-2617 6273 shamsulbahari
Mohammad Faizul bin Abdul Ghaffar Penolong Pegawai Belia dan Sukan S2903-2617 6274 mohammadfaizul
Mohammad Akmal bin Mohamad Nasir Penolong Pegawai Belia dan Sukan S29 03-2617 6266 mohammadakmal
Muhammad Arif Aqmal bin ShariffudinPenolong Pegawai Belia dan Sukan S29 03-2617 6297arifaqmal
UNIT KEBUDAYAAN
Mohamed Fauzi bin Ahmad Pegawai Kebudayaan B47 03-2617 6307 mfauzi
Faridatun Nur Fasehah binti Omar Pegawai Kebudayaan B41 03-2617 6286 faridatun
Norasikin bt JamaludinPenolong Pegawai Tadbir N2903-2617 6288 norasikinjamaludin
UNIT MUZIK
Isabella PekAhli Muzik B4703-2028 2785isabella
Isa bin IsmailPemimpin Orkestra B4103-2028 2798isaismail
Muhammad Saufi bin NasyariPemimpin Orkestra B4103-2028 2798saufinasyari
Izzul Fikri bin Mohd. BajuriPenolong Pegawai Tadbir N3203-2028 2788izzulfikri
BIRO PELANCONGAN KUALA LUMPUR
Mohd Shukri bin RohimPengurus N44 03-2698 0332 sambungan 101shukrirohim
Muhammad Adli bin Abu Jazid Pengurus Orkestra B4103-2698 0332 sambungan 114muhammadadli
Suhaimi bin Mohammad Penolong Pegawai Tadbir N2903-2698 0332 sambungan 104suhaimimohammad
UNIT PENGURUSAN ACARA
Faqrul Hakim bin HidzirPenerbit Rancangan B4103-2028 2789faqrulhakim
Albert Arokia NatharPenolong Penerbit Rancangan B3703-2028 2803
Asmadi bin HamzahAhli Muzik B3103-2617 6285 / 6288asmadi
117x150 azmir

Khairul Azmir Bin Ahmad

Pengarah

  • Jabatan Kebudayaan, Kesenian, Pelancongan dan Sukan
  • Tingkat 14-15, Menara DBKL 3, Bandar Wawasan, Jalan Raja Abdullah, 50300 Kuala Lumpur.
  • 03-2617 6280 / 2617 6309
  • 03-2698 3820 / 2694 1393
  • jkks[at]dbkl[dot]gov[dot]my
Skip to content