Direktori Kakitangan

Maklumat Perhubungan Pegawai Dan Kakitangan DBKL

Jabatan Kejuruteraan Mekanikal dan Elektrikal

Maklumat Pegawai Dan Kakitangan

NamaJawatanTelefonE-mel[at]dbkl.gov.my
Mohammad Azmi bin Saari Pengarah03-2617 6204 muhammadazmi
Nor Aziha binti Deraman Pem. Setiausaha Pejabat 03-2617 6203 jkme
Syaiful Bahri bin Ismail Timbalan Pengarah Kanan 03-2617 6201 syaifulbahri
Ir. Hj. Zulkifli bin Nordin Timbalan Pengarah (Mekanikal) 03-2617 6186 zulkiflinordin
Mohamad Riduan bin Abdullah Timbalan Pengarah (Mekanikal) 03-9206 0285 riduan
Norayati binti Hashim Timbalan Pengarah (Mekanikal) norayati
Hasmawati binti Ismail Setiausaha Pejabat 03-2617 6202 hasmawati
Mohd Azmil bin Ab. Hamid Timbalan Pengarah (Mekanikal) 03-9206 0231 mohdazmil
Zainus bin Shamsudin Timbalan Pengarah (Elektrikal) 03-2617 6180 zainus
Hamidi bin Che Kob Timbalan Pengarah (Mekanikal) 03-9206 0260 hamidi
Ir. Mohd Osnizam bin Othman Timbalan Pengarah (Elektrikal) 03-2028 2380 osnizam
Abdul Rahman bin Ujang Timbalan Pengarah (Elektrikal) 03-2028 2381 abdraman
Hanafiah bin Mohd Ali Jurutera (Mekanikal) Kanan 03-2617 6187hanafiah
Wan Nurazlin binti Wan Mustaffa Jurutera (Elektrikal) Kanan 03-2028 2378 wannurazlin
Mohd. Syazwan bin Ramin Jurutera (Mekanikal) 019-743 7009 mohdsyazwan
Noor Suhailan bin Abdul Wahab Jurutera (Mekanikal) 03-9206 0261 noorsuhailan
Mohd Mubashsyir bin Zulkifli Martin Jurutera (Mekanikal)019-218 2320 mohdmubashsyir
Mohammad Aiman bin Ariffin Jurutera (Mekanikal) 03-9206 0236 mohammadaiman
Muhammad Alif bin Muhammad Noor Jurutera (Mekanikal) 03-9206 0301 muhammadalif
Muhammad Irzan Iswatt bin Zaini Jurutera (Mekanikal) 03-9206 0269 irzaniswatt
Mohd Rol Imran bin Abdul Kadir @ Mahmud Jurutera (Mekanikal) 03-2617 6198 rolimran
Mohd Redza bin Abdul Razak Jurutera (Mekanikal) 03-9206 0280 mohdredza
Mohd Zulhanafi bin Zulkefli Jurutera (Mekanikal) 03-9206 0265 zulhanafi
Muhammad Fadly bin Khalid Jurutera (Elektrik)03-2617 6179 muhammadfadly
Mohd Azhar bin Ramli Jurutera (Elektrik) 03-2617 6182 mohdazhar
Siti Awa binti Surin Pen. Pegawai Tadbir Tertinggi 03-2617 6205 sitiawa
Samsuddin bin Fattah Pen. Akauntan 03-2617 6212 samsuddinfattah
Muzli Aida binti Mohamad Pen. Akauntan 03-9206 0282
jkme-azmi

Mohammad Azmi bin Saari

Pengarah

  • Jabatan Kejuruteraan Mekanikal dan Elektrikal
  • Tingkat 11, Menara DBKL 3 Jalan Raja Abdullah, 50300 Kuala Lumpur
  • 03-2617 6200
  • 03-2604 0720
  • jkme[at]dbkl[dot]gov[dot]my
ms_MYMS