Direktori Kakitangan

Maklumat Perhubungan Pegawai Dan Kakitangan DBKL

Jabatan Kewangan

Maklumat Pegawai Dan Kakitangan

Nama Unit
No. Telefon
No. Faks
UNIT PERANCANGAN KEWANGAN – TINGKAT 14
03-2617 8172
03-2698 8317
UNIT EMOLUMEN – TINGKAT 1
03-2617 9967
03-2691 1093
UNIT MAKLUMAT KEWANGAN BERKOMPUTER – TINGKAT 1
03-2617 9889
03-2691 6672
UNIT PERAKAUNAN – TINGKAT 1
03-2617 9882
03-2691 6672
UNIT BAYARAN – TINGKAT 1
03-2617 9976
03-2691 5470
UNIT PAYMASTER – TINGKAT BAWAH
03-2617 9942
UNIT PENGURUSAN HASIL CUKAI & KAUNTER TERIMAAN – TINGKAT BAWAH
03-2617 9948
03-2698 3415
NamaJawatanTelefonE-mel[at]dbkl.gov.my
Mohamad bin Hamim Pengarah 03-2617 9171 mohamadhamim
Rosnaini binti Mohd Yusof Setiausaha Pejabat (N29) 03-2617 9181 rosnaini
Junainah binti Repin Timbalan Pengarah Kanan (W54)03-2617 9172 junainah
Nurul Radhiah binti Mislan Setiausaha Pejabat (N29) 03-2617 9507 nurulradhiah
Razlan bin Abdul Razak Timbalan Bendahari (W52)03-2617 9172 razlan
Hadiah binti Ahmad Setiausaha Pejabat (N30) 03-2617 9184 hadiah
Noorazita binti Ilham Timbalan Bendahari (W52)03-2617 9898 noorazita
Mohamad Azizulrahman bin Abdul Zaman Ketua Akauntan (W48) 03-2617 9531 azizulrahman
Zaliman bin Omar Ketua Akauntan (W48) 03-2028 2480 zaliman
Maziaton binti Alimon Ketua Akauntan (W48) 03-2617 9974 maziaton
Wan Ahmad Khairul bin Wan Husain Akauntan Kanan WA48 03-2617 9531 ahmadkhairul
Shahnas binti Mohammad Yasin Akauntan Kanan (W44) 03-2617 9505 shahnas
Nur Jafriza binti Jaafar Akauntan Kanan (W44) 03-2617 9895nurjafriza
Faisal bin Abu Hassan Akauntan Kanan (W44) 03-2028 2478 faisal
Nor Hafizah binti Mohd Ghazali Akauntan Kanan (W44) 03-2617 9502 norhafizah
Zaisatul Khairyzal bin Salleh Akauntan Kanan (W44) 03-2617 2479 zaisatul
Muhamad Iri Azwan bin Alang Ibrahim Akauntan Kanan (W44) 03-2617 9887 iriazwan
Muhammad Bilal bin Daud Akauntan (W41) 03-2617 9893 muhammadbilal
Rosman bin Rosli Akauntan (W41) 03-2617 9506rosmanrosli
Nur Amirah binti Rosli Akauntan (W41) 03-2617 9896 nuramirah
Aliah binti Abdul Karim Akauntan (W41) 03-2617 9981 aliah
Ahmad Fitri bin Mustafa Akauntan (W41) 03-2617 9899 ahmadfitri
Riduana binti Puteh Akauntan (W41) 03-2617 9169 riduana
Wan Nur Atikah binti Wan Jusoh Akauntan (W41) 03-2617 9947 wannuratikah
Saziah Hani binti Sulaiman Peg.Teknologi Maklumat (F41)03-2617 9897 hani
Norhayati binti Dolah Penolong Akauntan (W36) 03-2028 2496 norhayatidolah
Zaherah binti Mohamed Jusoh Penolong Akauntan (W36) 03-2617 9884 zaherah
Ruzellah binti Mohd Dahalan Penolong Akauntan (W32) 03-2617 9882 ruzellah
Jamaliah binti Ithnin Penolong Akauntan (W32) 03-2617 9511 jamaliah
Siti Non Faida binti Alias Penolong Akauntan (W32) 03-2617 9508 sitinonfaida
Hamisah binti Hamid Penolong Pegawai Tadbir (N29) 03-2617 9177 hamisah
Zainol Rashid bin Razali Pen.Peg.Tek.Maklumat (F29) 03-2617 9886 zainolrashid
Sugunadevi a/p V. Sinniah Pen.Peg.Tek.Maklumat (F29) 03-2617 9883 sugunadevi
Nur Izati binti Zainal Azmi Penolong Akauntan (W29) 03-2617 9961noorizati
Hamizah binti Abdul Hamid Penolong Akauntan (W29) 03-2617 9892 hamizah
Che Ridzuan bin Che Man Penolong Akauntan (W29) 03-2617 9979 cheridzuan
Mohd Nizam bin Abd. Rahman Penolong Akauntan (W29) 03-2617 9516 mnizam
Noorsalisa binti A.Samah Penolong Akauntan (W29) 03-2617 9528 noorsalisa
Razes bin Tarimin Penolong Akauntan (W29) 03-2028 2495 razes
Mohd Nazri bin Zainal Penolong Akauntan (W29) 03-2617 9515 nazrizainal
Nurul Amira binti Ibrahim Penolong Akauntan (W29) 03-2691 9962 nurulamira
Shareen binti Omar Penolong Akauntan (W29) 03-2617 9964 sharren
Mohd Hafiz bin Abd.Latib Penolong Akauntan (W29) 03-2617 9523 mohdhafiz
Norshareen Faizzul bin Che Mansor Penolong Akauntan (W29) 03-2028 2498 faizzul
Mohd Saifuddin bin Hamzah Penolong Akauntan (W29) 03-2617 9880 mohdsaifuddin
jkew-mohamad

Mohamad bin Hamim

Pengarah

ms_MYMS