Direktori Kakitangan

Maklumat Perhubungan Pegawai Dan Kakitangan DBKL

Jabatan Pembangunan Komuniti dan Kesejahteraan Bandar

Maklumat Pegawai Dan Kakitangan

NamaJawatanTelefonE-mel[at]dbkl.gov.my
- Pengarah03-2617 6089
- Setiausaha Pejabat 03-2617 6067 jpppk
Nasri bin Ahmad Timbalan Pengarah Kanan (J54) 03-2617 6135 nasri
Saifol Mazli bin Ahmad Timbalan Pengarah Kanan (N54) 03-2617 6227 saifolmazli
Zainab binti HamzahTimbalan Pengarah Kanan zainabh
Nur Rafidah binti Abd Rhsid Timbalan Pengarah (N52) 03-2671 6083 nurrafidah
Muhammad Asrak bin Hj. Mohd Osman Timbalan Pengarah (N52) 03-2617 6346 asrak
Mohd Noor Azam bin Mohd Sharim Pegawai Tadbir (N48) 03- 2617 6310 noorazam
Rosidah binti Ismail Pustakawan Kanan (S48) 03-2697 5000 rosidah
Normah binti Abdul Mutalib Pustakawan (S44) 03-2692 4780 normaham
Anita binti Mohd Jali Pustakawan (S44)03-2692 4780 anita
Shaharizad bin Adanan Pustakawan (S44) 03-2692 4780 shaharizad
Nor Iz Hayza binti Mohd Zam Pegawai Tadbir (N44) 03-2617 6311 norizhayza
Khairul Eswan bin Hj Eshak PegawaiTadbir (N44) 03-2617 6162 khairuleswan
Mohd Khairul Lufti bin Mohd Yusoff Pegawai Tadbir (N44) 03-2617 6061 khairullufti
Emy Hezrin binti Hanafiah Pegawai Tadbir (N44) 03-2617 6105 emyhezrin
Nor Mahadi bin Joned Pegawai Tadbir (N44) 03-2617 9312normahadi
Muhammad Farhan bin Mior Amran Pegawai Tadbir (N41) 03-2617 6173 muhammadfarhan
Ahmad Faidsal bin Omar Al-Ahmadi Pegawai Tadbir (N41) 03-2617 6345 ahmadfaidsal
Muhammad Syafiq Firdaus bin Azizan Pegawai Tadbir (N41) 03-2617 6357 syafiqfirdaus
Ainuddin bin Ahmad Shah Pegawai Tadbir N41 03-2617 6155 ainuddin
Thanesh a/l Balakrishna Pegawai Tadbir (N41) 03-2617 6080 thanesh
Zeti Akhtar binti Salim Pegawai Teknologi Maklumat (F41) 03-2617 6091 zeti
Muhamad Hasbullah bin Mohamad Pustakawan (S41) 03-2692 4780 hasbullah
Mazrizal bin Hashim Pustakawan (S41) 03-2692 47810 mazrizal
Mohd Khairul Adly bin Ab Kader Pustakawan (S41) 03-2692 4780 khairuladly
Syafiq Ridzuan bin Abdul Hamid Pustakawan (S41) 03-2692 4780 syafiqridzuan
Aimi Munirah binti Zolkeple Pustakawan (S41) 03-2612 3500 aimimunirah
Mazuin binti Manhuri Penolong Pustakawan (S38) 03-2697 5000 mazuin
Masrina binti Othman Akauntan (WA41) 03-2617 6110 masrina
Saruji bin Deraman Jurutera Awam (J41) 03-2617 6133 mohdsaruji
Abdul Hadi bin Muzaini Jurutera Awam (J41) 03-2617 6125 abdulhadi
Abdul Hakim bin Rohhaizan Jurutera Mekanikal (J41) 03-2617 6122 abdulhakim
Khairul Amru bin Md. Allwi Jurutera Mekanikal (J41) 03-2617 6125 khairulamru
Norazlila binti Zainuddin Jurutera Elektrik (J41) 03-2617 6120 norazlila
Hazrin bin Hamlis Jurutera Elektrik (J41)03-2617 6136 hazrin
Sa'adiah binti Hashim Penolong Pegawai Tadbir (N36) 03-4042 0340 saadiah
Fazlina binti Puzi Penolong Pegawai Tadbir (N32) 03-2617 6156 fazlinapuzi
Rohayati binti Omar Penolong Pegawai Tadbir (N32) 03-2617 6163 rohayati
Shahrin bin Pamuchi@Sulaiman Penolong Pegawai Tadbir (N32) 03-9223 8137 shahrin
Juliati binti Hamim Penolong Pegawai Teknologi Maklumat (F32) 03-2617 6086 juliati
Razis bin Musa Penolong Pegawai Teknologi Maklumat (F29) 03-2617 6068 razis
Adee Ezat Nazree bin Jamaludin Penolong Pegawai Tadbir (N29) 03-2617 6167 adeeezatt
Nur Nadirah binti Md Esa Penolong Pegawai Tadbir (N32) 03-2617 6078 nurnadirah
Nur Syamimi binti Sameon Penolong Pegawai Tadbir (N29) 03-2617 6113 nursyamimi
Mohd Haffazah bin Sulaiman Penolong Pegawai Tadbir (N29) 03-2617 61319 haffazah
Mohamed Helfien bin Nordin Penolong Pegawai Tadbir (N29) 03-2692 4780 mohdhelfien
Mohd Shawal bin Yatim Penolong Pegawai Tadbir (N29) 03-2617 6112 mohdshawal
Mohamad Suwairi bin Deraman Penolong Pegawai Tadbir (N29) 03-4143 5092 suwairi
Nurul Atikah binti Maulad Mustafa Penolong Pegawai Tadbir (N29) 03- 2617 6347 nurulatikah
Haslinda binti Ahmed Penolong Akauntan (W29) 03-2617 6118 haslindaahmed
Nurul Shakila binti Mohd Haris Penolong Akauntan (WA29) 03-2617 6117 nurulshakila
Shazila binti Hassan Penolong Akauntan (WA29) 03-2617 6143 shazila
Siti Nur Aqilah binti Mihad Penolong Akauntan (WA29) 03-2617 6111 sitinuraqilah
Nur Izzati binti Zulkefly Penolong Akauntan (WA29) 03-2617 6117 nurizzati
Khairul Azwari bin Ahmat Yatim Penolong Pustakawan (S29) 03-2692 4780 khairulazwari
Mohd Faizal bin Kasmon Penolong Pustakawan (S29) 03-2692 4780 mohdfaizal
  • Jabatan Pembangunan Komuniti dan Kesejahteraan Bandar
  • Tingkat 4-9, Menara DBKL 3, Bandar Wawasan, Jalan Raja Abdullah, 50300 Kuala Lumpur.
  • 03-2617 6067
  • 03-2698 3825
  • jpppk[at]dbkl[dot]gov[dot]my
ms_MYMS