Direktori Kakitangan

Maklumat Perhubungan Pegawai Dan Kakitangan DBKL

Jabatan Pengurusan Sumber Manusia

Maklumat Pegawai Dan Kakitangan

NamaJawatanTelefonE-mel[at]dbkl.gov.my
Ismadi bin SakirinPengarah03-2617 9202 ismadi
Isfanurwani binti SalamSetiausaha Pejabat 03-2617 9208 jpsm
Abd. Aziz bin Abd. RahmanTimbalan Pengarah Kanan 03-2617 9297 azizrahman
Aennizannoor Binti KarnainPembantu Setiausaha Pejabat 03- 2617 9297
Suzalina binti Mohamad ShuhaimiTimbalan Pengarah suzalina
Hanizah Binti AhlanKetua Penolong Pengarah 03-2617 9215 hanizah
Asyqoh binti YusofKetua Penolong Pengarah 03- 2617 9600 asyqoh
Mohd Attamimi Bin Farouk@Maarof Ketua Penolong Pengarah 03- 2617 9603attamimi
Ahmad Fairuz bin Ahmad BustamamKetua Penolong Pengarah 03- 2617 9216 ahmadfairuz
Nur Diana binti Md. GhazaliKetua Penolong Pengarah 03- 2617 9273nurdiana
Errwan bin Abdul RashidJurutera errwan
Norhaslinda binti NordinPegawai Tadbir norhaslinda
Abdul Rashid bin SampooiPegawai Tadbir rashid
Norhida Binti Ahmad SanusiPegawai Tadbir 03-26179216 norhida
Ahmad Fuad bin MaruzukiPenolong Pengarah Kanan 03- 2617 9287 fuadmaruzuki
Muhammad Shukri bin SefianPenolong Pengarah Kanan 03-2617 9617muhammadshukri
Diyana binti Mohd ZaidPenolong Pengarah 03- 2617 9285 diyanazaid
Siti Dermila binti AriffinPenolong Pengarah 03- 2617 9214 sitidermila
Nurul Hidayah binti Mohd Mokhtar Penolong Pengarah 03-2617 9189 nurulhidayah
Norazlina binti GhariPenolong Pengarah 03 2617 6079 norazlinaghari
Noor Azizah binti KamaruzzamanPen. Peg. Teknologi Maklumat Kanan 03- 2617 9281 noorazizah
Nurasyikin binti SamsudinPen. Peg. Tadbir Kanan 03-2617 9622nurasyikin
Azuriyanti binti SajuriPen. Peg. Tadbir Kanan 03- 2617 9205 azuriyanti
Noraida binti MahadiPen. Peg. Tadbir Kanan03- 2617 9223 noraida
Izzul Fikri bin Mohd BajuriPen. Peg. Tadbir Kanan
Mohd Syazwan bin Mohd Soffian GohPen. Peg. Teknologi Maklumat 03- 2617 9295 syazwan
Athirah binti Abdul RahimPen. Peg. Teknologi Maklumat 03- 2617 9606 athirah
Farah Nurliyana binti AhmadPen. Peg. Tadbir 03- 2617 9286 farahnurliyana
Faizatul Anis binti Mohd SaidPen. Peg. Tadbir03- 2617 9224 faizatulanis
Shazwan bin ShafieePen. Peg. Tadbir 03- 26179293shazwan
Roslinawaty Binti RamlyPen. Peg. Tadbir 03-2617 9174roslinawati
Muhammad Amin Bin ZahariPen. Peg. Tadbir 03-2617 9289muhammadamin
Aimi Syazwani binti MahiazalPen. Peg. Tadbir 03-2617 9203 aimisyazwani
Azman bin YahyaPen. Peg. Tadbir 03- 2617 9623 azmanyahya
jpsm-ismadi

Ismadi bin Sakirin

Pengarah

  • Jabatan Pengurusan Sumber Manusia
  • Tingkat 23, Menara DBKL 1, Jalan Raja Laut, 50350 Kuala Lumpur.
  • 03-2617 9202
  • 03-2691 8360
  • jpsm[at]dbkl[dot]gov[dot]my
ms_MYMS
ms_MYMS en_GBEN