Direktori Kakitangan

Maklumat Perhubungan Pegawai Dan Kakitangan DBKL

Jabatan Perancangan Ekonomi dan Pembangunan

Maklumat Pegawai Dan Kakitangan

NamaJawatanTelefonE-mel[at]dbkl.gov.my
Zulkifli bin Muhammad Pengarah03-26179116 zulkiflimuhammad
Nur Ismahanim binti Ismail Setiausaha Pejabat 03-2617 9116 jpepp
Zety Norhani binti Abd Rani Timbalan Pengarah 03-26179104 zetynorhani
Saharuddin bin Hamid Timbalan Pengarah 03-26179140 saharuddin
Abd. Syatar bin Abd. Halim Ketua Penolong Pengarah 03-26179100 abdsyatar
Nor Irdawaty binti Ismail Ketua Penolong Pengarah 03-26179111 norirdawaty
Nur Fadlina binti Ahmad Ketua Penolong Pengarah 03-26179150 nurfadhlina
Mastura binti MustaffaKetua Penolong Pengarah03-26179105masturamustaffa
Norfaridah binti Mohamed zainuddinKetua Penolong Pengarah03-26179135 norfaridah
Nurul Liyana binti RazaliPenolong Pengarah Kanan03-26179143nurulliyana
Irwan Shafari bin WahabPenolong Pengarah Kanan03-26179106irwan
Nor Mastura binti Ahmad Tajudin Penolong Pengarah 03-26179119 normastura
Mahfuzah Husna binti Zulkifli Penolong Pengarah 03-26179145 mahfuzahhusna
Abdul Hakim bin Mohd Ab Rashid Penolong Pengarah 03-26179149 abdhakim
Fazlin binti Hussin Penolong Pengarah 03-26179110 fazlin
Huzainy bin Isha Penolong Pengarah 03-26179126 huzainy
Muhamad Khalid bin Muhamad Ismail Penolong Pengarah 03-26179143 muhamadkhalid
Azhan Munif bin Zahran Penolong Pengarah 03-2617 9151 azhanmunif
Julie binti SharaniPenolong Pegawai Tadbir Kanan03-26179146julie
Yushaliyana Binti Mohd Yusup Penolong Pegawai Tadbir Kanan 03-26179151 yushaliyana
Muhammad Ardi Bin Zahiruddin Penolong Pegawai Tadbir Kanan03-26179137 muhammadardi
Norbaini Binti Mohd Yusof Penolong Pegawai Tadbir 03-26179114 norbaini
Alia binti Muhammad NazariPenolong Pegawai Tadbir 03-26179141 alia
Nurqistina Binti Md Yusop Penolong Pegawai Tadbir 03-26179153 nurqistina
Mohd Fakhruz Bin Mohd Yusof Sanusi Penolong Pegawai Tadbir 03-26179133 mohdfakhruz
Ahmad Farid Ghazalee Bin Mat Samah Penolong Pegawai Tadbir 03-26179123 ahmadfarid
Siti Norbainun Binti Mohamad Rodzi Penolong Pegawai Tadbir 03-26179115 sitinorbainun
Azman Bin Mokhtar Penolong Akauntan 03-26179109 azmanmokhtar
jpep-zulkifli

Zulkifli bin Muhammad

Pengarah

  • Jabatan Perancangan Ekonomi dan Pembangunan
  • Tingkat 25-26, Menara DBKL 1, Jalan Raja Laut, 50350 Kuala Lumpur.
  • 03-2617 9116
  • 03-2691 9024
  • jpepp[at]dbkl[dot]gov[dot]my
ms_MYMS