Direktori Kakitangan

Maklumat Perhubungan Pegawai Dan Kakitangan DBKL

Jabatan Perancangan Infrastruktur

Maklumat Pegawai Dan Kakitangan

NamaJawatanTelefonE-mel[at]dbkl.gov.my
Nor Fajariah binti SulaimanPengarah03-2617 9474 norfajariah
Nor Hazwani binti Abu BakarSetiausaha Pejabat 03-2617 9474 jpif
Kamarol Hisham bin TalibTimbalan Pengarah Kanan J5403-2617 9446kamarolhisham
Izzah Aqilah binti Mior Alias Setiausaha Pejabat 03-2617 9459
Ir. Che Mat Nawi bin Mat Daud Timbalan Pengarah J48 03-2617 9487 chematnawi
Masitah binti Salleh Jurutera (Awam) J44 03-2617 9455 masitah
Nazatul Shima binti Shawal @ Abd Malek Jurutera (Awam) J44 03-2617 9456 nazatulshima
Syazrul Nizam bin SulaimanJurutera (Awam) J44 03-2617 9443 syazrulnizam
Hirman Syah bin Ishak Jurutera (Awam) J44 03-2617 9434 hirmansyah
Uyop bin Mohd Amin Jurutera (Awam) J44 03-2617 9444 uyop
Mohd Nasir bin Saad Jurutera (Awam) J44 03-2617 9445 nasirsaad
Ahmed Azman bin NordinJurutera (Awam) J44 03-2617 9477ahmedazman
Hasfahani binti Aspatah Jurutera (Awam) J41 03-2617 9441 hasfahani
Nurfazlida binti Che Adnan Jurutera (Awam) J41 03-2617 9442 nurfazlida
Wan Attiya binti Yusoh Jurutera (Awam) J41 03-2617 9440 wanattiya
Danny Lee Dian Woon Jurutera (Awam) J41 03-2617 9435 danny
Mohammad Shukri bin Ab. Resid Jurutera (Awam) J41 03-2617 9476 shukriresid
Amalina Aisyah binti Shaari Jurutera (Awam) J41 03-2617 9475 amalinaaisyah
Nur Syahirah Binti ZulkipleeJurutera (Awam) J4103-2617 9460 nursyahirah
Norizan binti Omar Penolong Jurutera (Awam) JA3803-2028 2120norizanomar
Suzaida binti Tahir Penolong Pegawai Tadbir N32 03-2617 9472 suzaida
Nur Safirah binti Salleh Penolong Akauntan W29 03-2617 9481
Mohd Fitri bin Saidon Pembantu Tadbir N22 03-2617 9473
117x150 jpif

Nor Fajariah binti Sulaiman

Pengarah

  • Jabatan Perancangan Infrastruktur
  • Tingkat 15-16, Menara DBKL 1, Jalan Raja Laut, 50350 Kuala Lumpur.
  • 03-2617 9482
  • 03-2691 8218
  • jpif[at]dbkl[dot]gov[dot]my
ms_MYMS