Direktori Kakitangan

Maklumat Perhubungan Pegawai Dan Kakitangan DBKL

Jabatan Perancangan Korporat

Maklumat Pegawai Dan Kakitangan

NO. ADUAN AWAM : 1 800-88-3255  

Kaunter 1 Serve JPRK : 03-2617 9930

UnitE-Mel[at]dbkl[dot]gov[dot]my
UNIT MAJLIS RASMI DAN PROTOKOLmajlisrasmi
UNIT PERHUBUNGAN ANTARABANGSAir
UNIT MEDIAakhbar
NamaJawatanTelefonE-mel[at]dbkl.gov.my
Khairul Azmir bin AhmadPengarah03-2617 9800 khairulazmir
Nur Iffah Amalina binti MuhaphopPembantu Setiausaha Pejabat 03-2617 9801 jprk
Hasliza binti Abdul HamidTimbalan Pengarah 03-2617 9818 hasliza
Nurul Nazerah binti MokthiSetiausaha Pejabat 03-2617 9808
Razailia binti KhalidKetua Penolong Pengarah 03-2028 2877 razailia
Khairul Azlan bin Yusuf Ketua Penolong Pengarah 03-2617 9810 azlanyusuf
Izzatul Aini binti Ibrahim Penolong Pengarah Kanan 03-2617 9806 izzatulaini
Muhamad Hafiez bin Muhamad Yusof Penolong Pengarah 03-2617 9937 muhamadhafiez
Muhammad Hafiz bin Mohd Arif Penolong Pengarah 03-2028 2876 hafizarif
Muhamad Ammirul bin Anuar Penolong Pengarah 03-2617 9809 ammirul
Nor Azura binti Baharim Penolong Pegawai Tadbir Tertinggi 03-2617 9813 norazura
Nitti Shahera binti Zainuddin Penolong Pegawai Tadbir 03-2617 9819 nittishahera
Hassan Azhari bin Abu Bakar Penolong Pegawai Tadbir 03-2617 9812 akhbar
Nur Azureena binti Azmi Penolong Pegawai Tadbir 03-2617 9924 nurazureena
Amimas binti Othman Penolong Pegawai Tadbir 03-2617 9807 amimas
Mohd. Mukhtar bin Ghazali Penolong Pegawai Tadbir 03-2617 9817 mukhtar
Nur Alia Ayuni binti Mohamad Negara Penolong Pegawai Tadbir 03-2028 2872 nuraliaayuni
Shazni bin Mahzan Pereka B29 03-2917 9936 shazni
Norhamizi bin Hamir Penolong Pegawai Teknologi Maklumat 03-2617 9936 norhamizi
jprk-khairulazmir

Khairul Azmir bin Ahmad

Pengarah

  • Jabatan Perancangan Korporat
  • Tingkat 5, Menara DBKL 1, Jalan Raja Laut, 50350 Kuala Lumpur.
  • 03-2694 1373
  • 03-2698 0460
  • jprk[at]dbkl[dot]gov[dot]my
ms_MYMS