Sabtu, 8 Ogos 2020 [ 5:10:11 PM ]
A- A A+

Default ThemeGreen ThemeRed ThemeYellow Theme

Jabatan Perancangan Ekonomi dan Pembangunan

jpep-zulkifli
Zulkifli bin Muhammad
Pengarah

Tingkat 25-26, Menara DBKL 1,
Jalan Raja Laut, 50350 Kuala Lumpur.

Tel: 03-2617 9116  Faks: 03-2691 9024  E-Mel: jpepp[at]dbkl[dot]gov[dot]my

Nama Jawatan Telefon E-mel[at]dbkl.gov.my
Zulkifli bin Muhammad Pengarah 03-26179116 zulkiflimuhammad
Nur Ismahanim binti Ismail Setiausaha Pejabat 03-2617 9116 jpepp
Zety Norhani binti Abd Rani Timbalan Pengarah 03-26179104 zetynorhani
Marwan Bin Che Desa Timbalan Pengarah 03-26179140 marwan
Abd. Syatar bin Abd. Halim Ketua Penolong Pengarah 03-26179100 abdsyatar
Saharuddin bin Hamid Ketua Penolong Pengarah 03-26179135 saharuddin
Nor Irdawaty binti Ismail Ketua Penolong Pengarah 03-26179111 norirdawaty
Nur Fadlina binti Ahmad Ketua Penolong Pengarah 03-26179150 nurfadhlina
Mastura Binti Mustaffa Ketua Penolong Pengarah 03-26179105 masturamustaffa
Norfaridah binti Muhamed Zanudin Penolong Pengarah Kanan 03-26179143 norfaridah
Zulhadi bin Zubir Penolong Pengarah Kanan 03-26179115 zulhadi
Nor Mastura binti Ahmad Tajudin Penolong Pengarah 03-26179119 normastura
Mahfuzah Husna binti Zulkifli Penolong Pengarah 03-26179145 mahfuzahhusna
Abdul Hakim bin Mohd Ab Rashid Penolong Pengarah 03-26179149 abdhakim
Fazlin binti Hussin Penolong Pengarah 03-26179110 fazlin
Huzainy bin Isha Penolong Pengarah 03-26179126 huzainy
Muhamad Khalid bin Muhamad Ismail Penolong Pengarah 03-26179143 muhamadkhalid
Azhan Munif bin Zahran Penolong Pengarah 03-2617 9151 azhanmunif
Yushaliyana Binti Mohd Yusup Penolong Pegawai Tadbir Kanan 03-26179151 Yushaliyana
Muhammad Ardi Bin Zahiruddin Penolong Pegawai Tadbir Kanan 03-26179137 muhammadardi