Selasa, 4 Ogos 2020 [ 1:17:20 PM ]
A- A A+

Default ThemeGreen ThemeRed ThemeYellow Theme

Jabatan Perancangan Korporat

 khairul-azmir-jprk

Khairul Azmir bin Ahmad
Pengarah

Tingkat 5, Menara DBKL 1,
Jalan Raja Laut, 50350 Kuala Lumpur.

Tel: 03-2617 9801  Faks: 03-2698 0460  E-Mel: jprk[at]dbkl[dot]gov[dot]my

NO. ADUAN AWAM : 1 800-88-3255  

Kaunter 1 Serve JPRK : 03-2617 9930

 

Unit E-Mel[at]dbkl[dot]gov[dot]my
UNIT MAJLIS RASMI DAN PROTOKOL majlisrasmi
UNIT PERHUBUNGAN ANTARABANGSA ir
UNIT MEDIA akhbar

 

Nama Jawatan Telefon E-mel[at]dbkl.gov.my
Khairul Azmir bin Ahmad Pengarah 03-2617 9800 khairulazmir
Nur Iffah Amalina binti Muhaphop Pembantu Setiausaha Pejabat 03-2617 9801 jprk
Ariza binti Ibrahim Timbalan Pengarah 03-2617 9818 ariza
Nor Shuhada binti Hashim Setiausaha Pejabat 03-2617 9808 norshuhada
Razailia binti Khalid Ketua Penolong Pengarah 03-2028 2877 razailia
Khairul Azlan bin Yusuf Ketua Penolong Pengarah 03-2617 9810 azlanyusuf
Izzatul Aini binti Ibrahim Penolong Pengarah Kanan 03-2617 9806 izzatulaini
Muhamad Hafiez bin Muhamad Yusof Penolong Pengarah 03-2617 9937 muhamadhafiez
Muhammad Hafiz bin Mohd Arif Penolong Pengarah 03-2028 2876 hafizarif
Muhamad Ammirul bin Anuar Penolong Pengarah 03-2617 9809 ammirul
Saiful Adzlin bin A. Jalil Penolong Pengarah 03-2617 9934 saifuladzlin
Nor Azura binti Baharim Penolong Pegawai Tadbir Tertinggi 03-2617 9813 norazura
Nitti Shahera binti Zainuddin Penolong Pegawai Tadbir 03-2617 9819 nittishahera
Hassan Azhari bin Abu Bakar Penolong Pegawai Tadbir 03-2617 9812 akhbar
Nur Azureena binti Azmi Penolong Pegawai Tadbir 03-2617 9924 nurazureena
Amimas binti Othman Penolong Pegawai Tadbir 03-2617 9807 amimas
Mohd. Mukhtar bin Ghazali Penolong Pegawai Tadbir 03-2617 9817 mukhtar
Nur Alia Ayuni binti Mohamad Negara Penolong Pegawai Tadbir 03-2028 2872 nuraliaayuni
Shazni bin Mahzan Pereka 03-2917 9936 shazni
Norhamizi bin Hamir Penolong Pegawai Teknologi Maklumat 03-2617 9936 norhamizi