Sabtu, 8 Ogos 2020 [ 2:01:22 PM ]
A- A A+

Default ThemeGreen ThemeRed ThemeYellow Theme

Jabatan Perancangan Bandaraya

sulaiman jpif 

Sulaiman bin Mohamed
Pengarah

Tingkat 9, Menara DBKL 1,
Jalan Raja Laut, 50350 Kuala Lumpur.

Tel: 03-2617 9677 / 9674  Faks: 03-2691 0144  E-Mel: jprb[at]dbkl[dot]gov[dot]my

Nama Jawatan Telefon E-mel[at]dbkl.gov.my
Noreihan binti Abd Hamid Pegawai Perancang Bandar & Desa Kanan J44 03-2617 9513 noreihan
Nek Mah binti Basri Pegawai Perancang Bandar & Desa Kanan J44 03-2028 2935 nekmah
Mohd Saiful bin Ameri Pegawai Perancang Bandar & Desa Kanan J44 03-2617 9555 mohdsaiful
Azrin Zarhadi bin Ariffin Pegawai Perancang Bandar & Desa Kanan J44 03-2617 9716 azrinzarhadi
Dashrin bin Daud Pegawai Perancang Bandar & Desa Kanan J44 03-2617 9720 dashrin
Khairulizah binti Jamaludin Pegawai Perancang Bandar & Desa Kanan J44 03-2617 9712 khairulizah
Haziron bin Hamid Arkitek Kanan J44 03-2028 2945 haziron
Siti Azura Binti Roslan Arkitek Landskap kanan J44 03-2028 2932 sitiazura
Mohammad Shukri bin Sainudin Jurutera Awam Kanan J44 03-2028 2933 shukrisainudin
Mohd Farezee bin Abd Razak Jurukur Bangunan J44 03-2028 2936 mohdfarezee
Nurul Hidayah binti Zawawi Pegawai Perancang Bandar & Desa J41 03-2617 9581 hidayah
Mohd Zulasyraf bin Mohd Fauzi Pegawai Perancang Bandar & Desa J41 03-2617 9643 mohdzulasyraf
Mohd Firdaus bin Abu Hassan Pegawai Perancang Bandar & Desa J41 03-2617 9632 mohdfirdaus
Sharifah Athirah Izyan binti Wan Kassim Pegawai Perancang Bandar & Desa J41 03-2617 9584
Farah binti Muhamad Zain Pegawai Perancang Bandar & Desa J41 03-2617 9631 farahzain
Norwahidah binti Abd. Wahid Pegawai Perancang Bandar & Desa J44 03-2617 9570 norwahidah
Hanif bin Nordin Pegawai Perancang Bandar & Desa J41 03-2617 9724 hanif
Junainah binti Abu Kasim Pegawai Perancang Bandar & Desa J41 03-2617 9610 junainahabukasim
Abdullah Hakim bin Abdul Hamid Pegawai Perancang Bandar & Desa J41 03-2617 9540 abdullahhakim
Ahmad Fuad Hilmi bin Alwi Pegawai Perancang Bandar & Desa J41 03-2617 9653 fuadhilmi