Khamis, 17 Oktober 2019 [ 7:52:08 PM ]
A- A A+

Default ThemeGreen ThemeRed ThemeYellow Theme

Jabatan Pembangunan Komuniti dan Kesejahteraan Bandar


hj anwar jkkps
Pengarah
Hj. Anwar bin Mohd Zain

Tingkat 4-9, Menara DBKL 3, Bandar Wawasan,
Jalan Raja Abdullah, 50300 Kuala Lumpur.

Tel: 03-2617 6067  Faks: 03-2698 3825  E-Mel: jpppk[at]dbkl[dot]gov[dot]my

Nama Jawatan Telefon E-mel[at]dbkl.gov.my
Hj. Anwar bin Mohd Zain Pengarah 03-2617 6089 anwar
Zakiah Hanum binti Hj Kosrin@Khusrin Setiausaha Pejabat (N29) 03-2617 6067 jpppk
Nasri bin Ahmad Timbalan Pengarah Kanan (J54) 03-2617 6135 nasri
Saifol Mazli bin Ahmad Timbalan Pengarah Kanan (N54) 03-2617 6227 saifolmazli
Nur Rafidah binti Abd Rhsid Timbalan Pengarah (N52) 03-2671 6083 nurrafidah
Muhammad Asrak bin Hj. Mohd Osman Timbalan Pengarah (N52) 03-2617 6346 asrak
Mohd Noor Azam bin Mohd Sharim Pegawai Tadbir (N48) 03- 2617 6310 noorazam
Wan Ahmad Khairul bin Wan Husain Akauntan Kanan WA48) 03-2617 6140 ahmadkhairul
Rosidah binti Ismail Pustakawan Kanan (S48) 03-2697 5000 rosidah
Normah binti Abdul Mutalib Pustakawan (S44) 03-2692 4780 normaham
Anita binti Mohd Jali Pustakawan (S44) 03-2692 4780 anita
Shaharizad bin Adanan Pustakawan (S44) 03-2692 4780 shaharizad
Nor Iz Hayza binti Mohd Zam Pegawai Tadbir (N44) 03-2617 6311 norizhayza
Khairul Eswan bin Hj Eshak PegawaiTadbir (N44) 03-2617 6162 khairuleswan
Mohd Khairul Lufti bin Mohd Yusoff Pegawai Tadbir (N44) 03-2617 6061 khairullufti
Emy Hezrin binti Hanafiah Pegawai Tadbir (N44) 03-2617 6105 emyhezrin
Muhammad Farhan bin Mior Amran Pegawai Tadbir (N41) 03-2617 6173 muhammadfarhan
Ahmad Faidsal bin Omar Al-Ahmadi Pegawai Tadbir (N41) 03-2617 6345 ahmadfaidsal
Muhammad Syafiq Firdaus bin Azizan Pegawai Tadbir (N41) 03-2617 6357 syafiqfirdaus
Ainuddin bin Ahmad Shah Pegawai Tadbir N41 03-2617 6155 ainuddin