Jumaat, 19 Julai 2019 [ 2:59:08 PM ]
A- A A+

Default ThemeGreen ThemeRed ThemeYellow Theme

Jabatan Kesihatan dan Alam Sekitar

jkas-datin-noorakma
YBhg. Datin Dr. Noor Akma binti Shabudin
Pengarah

KM 4, Jalan Cheras,
56100 Kuala Lumpur.

Tel: 03-2027 5300  Faks: 03-9285 7295  E-Mel: jkas[at]dbkl[dot]gov[dot]my

Nama Jawatan Telefon E-mel[at]dbkl.gov.my
YBhg. Datin Dr. Noor Akma binti Shabuddin Pengarah 03-2027 5301 noorakma
Roshillawati binti Roslan Setiausaha Pejabat 03-2027 5302 roshillawati
Dr. Umi binti Haji Ahmad Timbalan Pengarah Kanan 03-2027 5303 umi
Khodijah binti Mohamed Ghazali Pembantu Setiausaha Pejabat 03-2027 5304
Dr. Nor Halizam binti Ismail Timbalan Pengarah Kanan 03-2028 5305
Chandrakant Patel Timbalan Pengarah 03-2027 5350 chandrakant
Ezza Fatin binti Jamaluddin Pembantu Setiausaha Pejabat 03-2027 5306
Cr. Abdul Rahman Bin Ahmad Timbalan Pengarah Kanan 03-9206 0240 abdulrahman
Syazwani binti Yusoff Pembantu Setiausaha Pejabat 03-9206 0202
Dr. Azaruddin bin Husin Ketua Unit Kawalan Vektor 03-2027 5381
Dr. Shariza Natasha binti Hariri Pentadbir Unit Perkhidmatan Perubatan 03-2027 5390 sharizanatasha
Wan Noorzualiana binti Wan Hussin Timbalan Pengarah 03-2027 5325 wannoorzualiana
Nor Haslinda Hanim binti Khalil Pegawai Sains 03-6136 9537 haslindahanim
Bahiatul Hanan binti Yaacob Pegawai Sains 03-6137 0564 bahiatul
Ahmad Hareez bin Mohamadiah Pegawai Sains 03-6137 0564 ahmadhareez
Norhayati binti Mat Said Pegawai Kawalan Alam Sekitar 03-9206 0204 norhayatimatsaid
Mohd Shahrul Hafizi bin Abdul Raawi Pegawai Kawalan Alam Sekitar 03-9206 0207 shahrulhafizi
Nor Aini binti Suid Pegawai Tadbir 03-2027 5308 norainisuid
Intan Fardhiha binti Noor Halimi Penolong Pegawai Tadbir Tertinggi 03-2617 5307 intanfardhiha
Farida binti Mohd Hizan Penyelia Jururawat 03-2027 5312 farida