Sunday, 5th July 2020 [ 8:47:30 PM ]
A- A A+

Default ThemeGreen ThemeRed ThemeYellow Theme

Enforcement Department

jpk-osman
Osman bin Hj. Ismail
Director

 

Jalan Tun Razak, 50400 Kuala Lumpur.

 

Tel: 03-4026 7200  Fax: 03-4021 8260  E-Mail:jpk[at]dbkl[dot]gov[dot]my

 

No Talian Am Jabatan:

Bilik Radio (24 Jam) : 03 4026 7222
Bilik Gerakan Bencana Alam DBKL : 03 4024 4424 / 03 4022 0055
Hotline : 1800 88 3255
Depoh Simpanan Kenderaan Di Tunda : 03 4041 7705
Bahagian Kompaun : 03 4026 7348/ 7349/ 7230
Kaunter Khidmat Pelanggan : 03 4026 7348 / 7349

 

Singkatan:

PPj (K) : Penolong Pesuruhjaya Kanan   PPj : Penolong Pesuruhjaya
Ps (K) : Penguasa Kanan   Ps 
: Penguasa
TPs (K) : Timbalan Penguasa Kanan   TPs : Timbalan Penguasa
KIP : Ketua Inspektor Penguatkuasa   KIK : Ketua Inspektor Keselamatan
Insp : Inspektor Penguatkuasa        
Name Position Phone E-Mail[at]dbkl.gov.my
Osman bin Hj. Ismail Director 03-4201 7201 osman
Nurfazlida binti Elias Office Secretary N29 03-4026 7211 jpk
PPj (K) Mohd Zulhainan bin Mohd Isa Enforcement Officer KP54 03-4026 7203 zulhainan
- Office Secretary 03-4026 7303
PPj Muhamad Irwan bin Abdullah Enforcement Officer KP52 03-4026 7335 muhamadirwan
PPj Nasaruddin bin Daharun Enforcement Officer KP52 03-4026 7273 nasaruddin
Nor Aini binti Muhamad Kassim Town Planner Officer J52 03-4026 7318 norainim
Hj. Ahmad Tarmizi bin Hj. Baharom Administrative Officer N48 03-4026 7301 tarmizi
Mohd Fairuz Izwan bin Abdullah Administrative Officer N48 03-4026 7273 fairuzizwan
Hasnah binti Hamzah Administrative Officer N48 03-4026 7202 hasnah
Nur Azira binti Azri Office Secretary N19 03-4026 7219
Ps (K) Mohd Hisham bin Hj. Izhar Enforcement Officer KP48 03-4026 7209 mohdhisham
Ps (K) Mohd Hariyadi bin Mohd Nor Enforcement Officer KP44 03-4026 7308 hariyadi
Ps (K) Noor Syaffieka binti Mohd Sharif Enforcement Officer KP44 03-4026 7342 noorsyaffieka
Zubir bin Mohd Salleh Senior Engineer J44 03-4026 7312 zubir
Mohd Adli bin Amir Town Planner Officer J44 03-4026 7275 mohdadli
Afiq Asyraf bin Jamaludin Administrative Officer N44 03-4026 7273 afiqasyraf
Mohd Asri bin Abdul Ghaffar Legal Officer L44 03-4026 7220 mohdasri
Ps Sabri bin Mohamad Enforcement Officer KP41 03-4026 7200 sabri
Ps Ahmad Taufiq bin Safian Enforcement Officer KP41 03-4026 7273 ahmadtaufiq