Jumaat, 15 November 2019 [ 8:51:30 AM ]
A- A A+

Default ThemeGreen ThemeRed ThemeYellow Theme

Jabatan Penguatkuasaan

 

 

Jalan Tun Razak, 50400 Kuala Lumpur.

 

Tel: 03-4026 7200  Faks: 03-4021 8260  E-Mel:jpk[at]dbkl[dot]gov[dot]my

 

No Talian Am Jabatan:

Bilik Radio (24 Jam) : 03 4026 7222
Bilik Gerakan Bencana Alam DBKL : 03 4024 4424 
Hotline : 1800 88 3255
Depoh Simpanan Kenderaan Di Tunda
: 03 4041 7705
Bahagian Kompaun : 03 4026 7348/ 7349/ 7230
Kaunter Khidmat Pelanggan : 03 4026 7348/ 7349

 

Singkatan:

PPj (K) : Penolong Pesuruhjaya Kanan   PPj : Penolong Pesuruhjaya
Ps (K) : Penguasa Kanan   Ps 
: Penguasa
TPs (K) : Timbalan Penguasa Kanan   TPs : Timbalan Penguasa
KIP : Ketua Inspektor Penguatkuasa   KIK : Ketua Inspektor Keselamatan
Insp : Inspektor Penguatkuasa        
Nama Jawatan Telefon E-mel[at]dbkl.gov.my
Eliana binti Elias Penolong Pegawai Undang-Undang L29 03-2028 2231 eliana
Shahrulanuar bin Ismail Penolong Pegawai Teknologi Maklumat FA29 03-4026 7252 shahrulanuar
Anita binti Yunus Penolong Pegawai Tadbir N29 03-4041 7266 anitayunus
Norhaflizan Lisyana binti Bahali Penolong Pegawai Tadbir N29 03-4026 7265 lisyana
Putri Nor Fazlin binti Ghazali Penolong Akauntan W29 03-4026 7218 putrinorfazlin
KIK Mohd Sulaiman bin Amran Penolong Pegawai Keselamatan KP29 03-4026 7340
KIK Nadzmi Ramadhan bin Abd Ghani Penolong Pegawai Keselamatan KP29 03-4026 7200
KIP Abdul Malek bin A. Rahman Penolong Pegawai Penguatkuasa KP29 03-4026 7200 abdulmalek
KIP Zainal bin Hj. Abu Bakar Penolong Pegawai Penguatkuasa KP29 03-9282 2554 zainalabubakar
KIP Zulkifli bin Maarof Penolong Pegawai Penguatkuasa KP29 03-4045 3222 zulkiflimaarof
KIP Nurul Huda binti Mohd Gapar Penolong Pegawai Penguatkuasa KP29 03-4026 7329 nurulhudagapar
KIP Muhammad Fadhli bin Baharin Penolong Pegawai Penguatkuasa KP29 03-4026 7200 muhammadfadhli
KIP Afzal Nizan bin Abd Latif Penolong Pegawai Penguatkuasa KP29 03-4026 7200 afzalnizan
KIP Mohamad Hanif bin Ibrahim Penolong Pegawai Penguatkuasa KP29 03-4026 7329 mohamadhanifibrahim
KIP Nur Syuhadah Nachar binti Aminsa @Sattar Penolong Pegawai Penguatkuasa KP29 03-4026 7329 nurshuhadah
KIP Mohamad Azhar bin Yahya Penolong Pegawai Penguatkuasa KP29 03-4026 7200 mohamadazhar
KIP Mohd Kamarulzaman bin Abd Karim Penolong Pegawai Penguatkuasa KP29 03-4026 7200 mohdkamarulzaman
KIP Adnan bin Baba Penolong Pegawai Penguatkuasa KP29 03-4026 7200 adnanbaba
KIP Khairul Salleh bin Mohd Radhi Penolong Pegawai Penguatkuasa KP29 03-4026 7200 khairulsalleh
KIP Rama Krishnan A\L Thathiah Penolong Pegawai Penguatkuasa KP29 03-4026 7200 ramakrishnan