Ahad, 22 September 2019 [ 3:02:35 PM ]
A- A A+

Default ThemeGreen ThemeRed ThemeYellow Theme

Jabatan Pembangunan Komuniti dan Kesejahteraan Bandar


hj anwar jkkps
Pengarah
Hj. Anwar bin Mohd Zain

Tingkat 4-9, Menara DBKL 3, Bandar Wawasan,
Jalan Raja Abdullah, 50300 Kuala Lumpur.

Tel: 03-2617 6067  Faks: 03-2698 3825  E-Mel: jpppk[at]dbkl[dot]gov[dot]my

Nama Jawatan Telefon E-mel[at]dbkl.gov.my
Thanesh a/l Balakrishna Pegawai Tadbir (N41) 03-2617 6080 thanesh
Zeti Akhtar binti Salim Pegawai Teknologi Maklumat (F41) 03-2617 6091 zeti
Muhamad Hasbullah bin Mohamad Pustakawan (S41) 03-2692 4780 hasbullah
Mazrizal bin Hashim Pustakawan (S41) 03-2692 47810 mazrizal
Mohd Khairul Adly bin Ab Kader Pustakawan (S41) 03-2692 4780 khairuladly
Syafiq Ridzuan bin Abdul Hamid Pustakawan (S41) 03-2692 4780 syafiqridzuan
Aimi Munirah binti Zolkeple Pustakawan (S41) aimimunirah
Mazuin binti Manhuri Penolong Pustakawan (S38) 03-2697 5000 mazuin
Masrina binti Othman Akauntan (WA41) 03-2617 6110 masrina
Saruji bin Deraman Jurutera Awam (J41) 03-2617 6133 mohdsaruji
Abdul Hadi bin Muzaini Jurutera Awam (J41) 03-2617 6125 abdulhadi
Abdul Hakim bin Rohhaizan Jurutera Mekanikal (J41) 03-2617 6122 abdulhakim
Khairul Amru bin Md. Allwi Jurutera Mekanikal (J41) 03-2617 6125 khairulamru
Norazlila binti Zainuddin Jurutera Elektrik (J41) 03-2617 6120 norazlila
Hazrin bin Hamlis Jurutera Elektrik (J41) 03-2617 6136 hazrin
Sa'adiah binti Hashim Penolong Pegawai Tadbir (N36) 03-4042 0340 saadiah
Fazlina binti Puzi Penolong Pegawai Tadbir (N32) 03-2617 6156 fazlinapuzi
Rohayati binti Omar Penolong Pegawai Tadbir (N32) 03-2617 6163 rohayati
Shahrin bin Pamuchi@Sulaiman Penolong Pegawai Tadbir (N32) 03-9223 8137 shahrin
Juliati binti Hamim Penolong Pegawai Teknologi Maklumat (F32) 03-2617 6086 juliati