Selasa, 4 Ogos 2020 [ 1:00:53 PM ]
A- A A+

Default ThemeGreen ThemeRed ThemeYellow Theme

Jabatan Penilaian dan Pengurusan Harta

jpph-kamarulzaman
Sr. Kamarulzaman bin Mat Salleh
Pengarah

Tingkat 5, Menara TH Perdana,
1001, Jalan Sultan Ismail, 50350 Kuala Lumpur.

Tel: 03-2617 1000  Faks: 03-2693 7119  E-Mel: jpph[at]dbkl[dot]gov[dot]my

Nama Jawatan Telefon E-mel[at]dbkl.gov.my
Sr. Kamarulzaman bin Mat Salleh Pengarah Penilaian 03-2617 1057 kamarulzaman
Siti Hazwany binti Ismail Pembantu Setiausaha Pejabat 03-2617 1045 jpph
- Timbalan Pengarah Kanan W54 03-2617 1032
Sr Yahani binti Yaacob Timbalan Pengarah Kanan W54 03-2617 1003 yahani
Azura binti Zainon Setiausaha Pejabat 03-2617 1096
Sr Mohd Helmi bin Mohd Sany Timbalan Pengarah W52 03-2617 1029 helmi
Sr Zaleha binti Abdul Rahman Timbalan Pengarah W52 03-2617 1002 zaleha
Fadzilah binti Ahmad Pegawai Penilaian W48 03-2617 1051 fadzilahahmad
Sr Siti Maizun binti Arshad Pegawai Penilaian W48 03-2617 1016 sitimaizun
Diana binti Abd Latiff Pegawai Penilaian W48 03-2617 1068 diana
Sr Miftah Farhi bin Musa Pegawai Penilaian W44 03-2617 1010 miftahfarhi
Zainuddin bin Muhamad Pegawai Penilaian W44 03-2617 1022 zainuddinmuhamad
Sr Mohd Azuan bin Ahmad Pegawai Penilaian W44 03-2617 1115 mohdazuan
Sr Mohd Rozaidi bin Md Yusoff Pegawai Penilaian W44 03-2617 1093 mohdrozaidi
Sr Muhammad Syahir Bin Idrus Pegawai Penilaian W41 03-2617 1111 muhammadsyahir
Sr Nur Syahida Binti Anuar Pegawai Penilaian W41 03-2617 1108 nursyahida
Sr Siti Nor Zuraida binti Che Rodi Pegawai Penilaian W41 03-2617 1115 sitinorzuraida
Abd Rashid bin Haron Pegawai Penilaian W41 03-2617 1065 abdrashid
Mohd Irwan bin Awang Hak Pegawai Tadbir N41 03-2617 1061 irwanawang
Mior Mohd Faizal bin Saharudin Akauntan W41 03-2617 1064 miormohdfaizal