Thursday, 16th July 2020 [ 12:36:05 PM ]
A- A A+

Default ThemeGreen ThemeRed ThemeYellow Theme

Enforcement Department

jpk-osman
Osman bin Hj. Ismail
Director

 

Jalan Tun Razak, 50400 Kuala Lumpur.

 

Tel: 03-4026 7200  Fax: 03-4021 8260  E-Mail:jpk[at]dbkl[dot]gov[dot]my

 

No Talian Am Jabatan:

Bilik Radio (24 Jam) : 03 4026 7222
Bilik Gerakan Bencana Alam DBKL : 03 4024 4424 / 03 4022 0055
Hotline : 1800 88 3255
Depoh Simpanan Kenderaan Di Tunda : 03 4041 7705
Bahagian Kompaun : 03 4026 7348/ 7349/ 7230
Kaunter Khidmat Pelanggan : 03 4026 7348 / 7349

 

Singkatan:

PPj (K) : Penolong Pesuruhjaya Kanan   PPj : Penolong Pesuruhjaya
Ps (K) : Penguasa Kanan   Ps 
: Penguasa
TPs (K) : Timbalan Penguasa Kanan   TPs : Timbalan Penguasa
KIP : Ketua Inspektor Penguatkuasa   KIK : Ketua Inspektor Keselamatan
Insp : Inspektor Penguatkuasa        
Name Position Phone E-Mail[at]dbkl.gov.my
Ps Mohammad Shahli Zaini bin Mohd Zulkepli Enforcement Officer KP41 03-4026 7351 shahlizaini
Ps Muhammad Iskandar bin Nordin Security Officer KP41 03-4026 7261 iskandar
Aizat bin Baharuddin Special Officer (Enforcement) 03-4026 7308 aizat
Najib Hilmi bin Arbain Administrative Officer N41 03-4026 7300 najibhilmi
Mohd Asyraf bin A Rahaman Administrative Officer N41 03-4026 7264 mohdasyraf
Umi Kalsom binti Noh Assistant Legal Officer L38 03-4026 7229 umikalsom
TPs (K) Zaihan bin Mohd Isa Assistant Enforcement Officer KP38 03-4026 7270 zaihan
TPs (K) Mohd Nasir bin Mohd Ali Assistant Enforcement Officer KP38 03-4026 7200 mohdnasir
Mohammad Basri bin Tajudin Assistant Senior Engineer JA38 03-4026 7200 mohdbasri
TPs Shaipul Anuar bin Shaharom Assistant Enforcement Officer KP32 03-4026 7277 shaipulanuar
TPs Ahmad Fuad bin Mahmud Assistant Enforcement Officer KP32 03-4026 7291 fuad
TPs Redzaly bin Jantan Assistant Enforcement Officer KP32 03-4026 7200 redzaly
TPs Raja Zaini Shah bin Raja Azie Assistant Enforcement Officer KP32 03-4026 7200
Norasniza binti Zanulin Assistant Administrative Officer N32 03-4026 7200 norasniza
Mohd. Najmuddin bin Rojalai Assistant Legal Officer L29 03-4026 7227 najmuddin
Nurlaili Najwa binti Ramli Assistant Legal Officer L29 03-2028 2231 nurlailinajwa
Eliana binti Elias Assistant Legal Officer L29 03-2028 2231 eliana
Shahrulanuar bin Ismail Assistant Information Technology Officer FA29 03-4026 7252 shahrulanuar
Anita binti Yunus Assistant Administrative Officer N29 03-4041 7266 anitayunus
Norhaflizan Lisyana binti Bahali Assistant Administrative Officer N29 03-4026 7265 lisyana